Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
К лієнти, партнери, органи влади та засоби масової інформації мають право очікувати від нас чесного ведення бізнесу, а наші співробітники повинні мати можливість відчувати гордість не тільки за те, чого вони досягли, але і за те, яким чином це було зроблено.

Чому нам необхідний Кодекс корпоративної етики

І тут не може бути компромісів. Для Corum важливо бути такою компанією, роботою якої пишаються її співробітники й яку поважають інші.

Співробітники Corum живуть і працюють у різних країнах світу. Об'єднуючи різні культури, досвід, таланти й спеціальності, ми є глобальною компанією. У Кодексі корпоративної етики визначені високі стандарти, на основі яких ми відстоюємо свою позицію й втілюємо в життя свої принципи.

Цей Кодекс не обмежує нашу індивідуальність і не дає жорстких вказівок як діяти в кожній конкретній ситуації. Насамперед, він декларує принципи поведінки з колегами й діловими партнерами в громадах та країнах, де ми ведемо свій бізнес.

Наші принципи – це не просто слова. Вони визначають нас самих і завжди будуть на першому місці в усьому, що ми робимо. Кодекс корпоративної етики – той фундамент, який здатний гарантувати привабливість Corum для справжніх професіоналів і для клієнтів, які цінують нашу компанію як компетентного й надійного партнера.

Ми відкриті для зв’язку
Якщо Вам відомі факти порушення стандартів кодексу етики, Ви можете:
Надіслати повідомлення через веб-форму:
Лінія довіри SCM

Лінія довіри SCM

У межах проекту «Лінія довіри SCM» Групи СКМ відкритий прямий канал зворотного зв'язку, який забезпечує додаткові гарантії дотримання компаніями холдингу високих етичних стандартів.

Усі повідомлення конфіденційні й не розголошуються. Усі факти, викладені у ваших повідомленнях, будуть розглянуті та перевірені. Ви може не повідомляти свого імені, якщо хочете, щоб повідомлення залишилося анонімним. Якщо ж Ви повідомите своє ім'я, то ми збережемо вашу конфіденційність, розслідування порушення буде більш ефективним, і Ви зможете отримувати інформацію про хід та результати перевірки Вашого повідомлення.

Лінія довіри SCM не призначена для отримання консультацій про товари та послуги, надання дистанційних послуг або обробки клієнтських скарг і зауважень.

#

Звернення щодо розслідування інцидентів на НКТ

Шановний заявнику,

Звертаємо Вашу увагу, що Група СКМ повністю втратила контроль над підприємствами, розташованими на тимчасово неконтрольованих українською владою територіях Донецької й Луганської областей, про що ми повідомили 15 березня 2017 року.

З цієї причини на даний момент у нас немає можливості встановити термін надання зворотного зв'язку за повідомленнями, які містять інформацію про порушення кодексу етики на цих підприємствах. Коли контроль над підприємствами буде відновлено, зворотній зв'язок на ці повідомлення буде наданий оперативно.

З повагою — комітет з питань етики Corum.

#

Антикорупційна програма Corum

У жовтні 2015 року компанія Corum завершила роботу й розпочала впровадження на своїх підприємствах Антикорупційної програми. Положення обумовлено введенням у квітні 2015 року в дію Закону України «Про запобігання корупції», який є обов'язковим до виконання для компаній-учасників державних тендерів. Corum не перший рік проводить активну роботу з протидії корупції. Насамперед, це побудова ефективної системи внутрішнього контролю й управління ризиками, впровадження Кодексу корпоративної етики, процедури управління конфліктом інтересів, а також незалежна інтегрована Лінія Довіри («гаряча лінія»).

#