Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Очисний комбайн КДК500

Техніка-призер
1,4 – 1,9
Діаметр виконавчого органа, м
до 24
Продуктивність, т/хв
1140
Номінальна напруга мережі живлення, В
1,4 – 3,2
Застосування за потужністю пласта, що виймається, м
Опис

Призначений для механізованої виїмки вугілля у високопродуктивних очисних забоях пологих та похилих пластів потужністю 1,4 – 3,2 м, що розташовуються за простяганням під кутом нахилу до 35°, а також за підняттям і падінням під кутом до 10°. Забезпечує продуктивність до 24 т/хв.

Висока енергоозброєність комбайна 848 кВ за мінімальних габаритів, де довжина по осях виконавчих органів складає 9,35 м, дозволяє використовувати його в особливо складних гірничо-геологічних умовах з гіпсометрією пласта, що стрімко змінюється. 

Комбайн виконано блоковою конструкцією із розташуванням основних елементів у несучій рамі, що надає легкий доступ до його елементів для сервісного обслуговування, а також спрощує монтажно-демонтажні роботи.

КДК500 обладнано сучасною програмою візуалізації, що дозволяє контролювати роботу комбайна у режимі реального часу, автоматично розраховувати добовий видобуток, а також детально аналізувати записані дані та визначати причини зниження продуктивності та простоїв обладнання. 

КДК500 обладнано сучасною системою управління, що дозволяє контролювати завантаження основних вузлів та автоматично регулювати швидкість переміщення комбайна. Система управління контролює робочі функції комбайна та дозволяє мінімізувати час простоїв (автоматизація управління, запис виїмки, зв’язок між виїмковим комбайном та іншим обладнанням у забої, передача даних на штрек та/або на поверхню).
Характеристики
Продуктивність, т/хв до 24
Застосування за потужністю пласта, що виймається, м 1,4 – 3,2
Номінальна напруга мережі живлення, В 1140
Діаметр виконавчого органа, м 1,4 – 1,9
Номінальна ширина захвату, м 0,63 – 0,8
Максимальна швидкість подачі, м/хв 20
Максимальне тягове зусилля подачі, кН 450
Довжина по осях виконавчих органів, мм 9351
Висота корпусу в зоні кріплення, мм 1146
Сумарна номінальна потужність електроприводу, кВт/год 848
Привід виконавчого органа 2 x 375
Привід подачі 2 x 45
Привід гідроблока 8
Маса, т 43
Порівняти
Опитувальник

Надіслати нам опитувальний лист

Послуги

Додатково до цього продукту ви можете замовити послугу:

Комплекти
# Скребкові конвеєри з центрально-здвоєним розташуванням ланцюгів СПЦ271М # Скребкові конвеєри з центрально-здвоєним розташуванням ланцюгів СПЦ230 # Скребкові конвеєри з рознесеним розташуванням ланцюгів СП326 # Кріплення механізоване КД90Т # Кріплення механізоване ДТ
#