Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Розділові підстанції КТПВ-Т-1000/6-6

1000
Номінальна потужність, кВ·А
6000 або 10000
Номінальна напруга сторона ВН, В
6200
Номінальна напруга сторона НН, В
Опис

Призначені для підключення до них пересувних трансформаторних підстанцій, що встановлюються в підземних виробках шахт, небезпечних за газом (метаном) та/або вугільним пилом, в мережах змінного струму частоти 50 Гц з метою електричного відокремлення підземних електричних мереж від поверхневих ліній електропередач та інших випадків, де потрібна гальванічна розв'язка мережі живлення.

Застосування електротехнічної сталі з питомими втратами не більше 1,20 Вт/кг дозволяє досягати низьких показників постійних втрат активної енергії – втрат холостого ходу трансформаторів. Фактичні втрати холостого ходу трансформаторів Corum на 7-15% нижчі, ніж у аналогів інших виробників.

Компонування та конструктивні особливості підстанції забезпечують легкий доступ до основних елементів і дозволяють проводити технічне обслуговування без залучення значних ресурсів та оптимізувати тимчасові витрати на обслуговування.

Застосування вакуумних або елегазових комутаційних апаратів значно підвищує комутаційний ресурс та вибухобезпечність виробу.

Застосування мікропроцесорних блоків захисту й управління з розширеним набором захистів дозволяє значно підвищити функціональні можливості та локалізувати аварійні події в початковій стадії.


Характеристики
Номінальна потужність, кВ·А 1000
Номінальна напруга сторона ВН, В 6000 або 10000
Номінальна напруга сторона НН, В 6200
Діапазон регулювання ±5%
Напруга к.з, % 5,4
Втрати холостого ходу, Вт 3200
Ширина, м 1,18
Довжина, м 3,98
Висота, м 1,48
Маса, т 6,5
Порівняти
Опитувальник

Надіслати нам опитувальний лист

Послуги

Додатково до цього продукту ви можете замовити послугу:

Комплекти
# Скребкові конвеєри з центрально-здвоєним розташуванням ланцюгів СПЦ271М # Скребкові конвеєри з центрально-здвоєним розташуванням ланцюгів СПЦ230 # Комбайн прохідницький RH160 # Очисний комбайн CLS550P # Очисний комбайн CLS450
#