рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресс-релизы

 

Процес монтажу лав став більш економічним: компанія Corum завершила випробування першого в світі комплексу КНФ

Процес монтажу лав став більш економічним: компанія Corum завершила випробування першого в світі комплексу КНФ
20 Апреля 2015

Дивізіон підземної розробки компанії Corum успішно завершив промислові випробування нарізного фронтального комплексу КНФ. Обладнання, яке не має аналогів у світі і призначене для проведення виробок у шахтах, дозволить гірникам на 30% скоротити економічні витрати при підготовці нових лав для подальшої роботи очисних комплексів.

«Сам факт того, що вирішення питання, над яким працювали інженери з 70-х років, знайдено і втілено в життя українськими фахівцями, говорить про те, що в нашій країні і нашій компанії працює потужний конструкторський потенціал» - зазначив директор Дивізіону підземної розробки Corum Ільдар Салеев. - «Що стосується ринків збуту даного обладнання, розробленого в рамках Стратегічного Альянсу з нашим ключовим клієнтом - компанією ДТЕК, то це країни, де видобуток вугілля здійснюється з пластів малої потужності. Мова йде про Україну, Польщу, Китай. Останні, доречі, на сьогодні в рамках стратегічного розвитку ми активно освоюємо".

Промислові випробування обладнання проходили в три етапи, із застосуванням різних технологічних схем роботи і на відмінних один від одного вугледобувних майданчиках (шахти "Ювілейна", "Степова»). Даний підхід дозволив протестувати техніку в різних гірничо-геологічних умовах. Після завершення випробувань Дивізіон підземної розробки компанії приступає до серійного виробництва обладнання.

***
Довідка про КНФ

Нарізний фронтальний комплекс КНФ - високопродуктивне і безпечне з точки зору експлуатації обладнання. Призначений для проведення виробок прямокутного перетину. Продуктивність - 1,5 тони на хвилину. Обладнання дозволяє клієнту скоротити терміни монтажу очисного комплексу і швидше запускати лаву для видобутку вугілля в пластах малої потужності (так званих тонких пластах). Ключові компоненти комплексу: нарізний комбайн, забійний кутовий конвеєр, перевантажувач, кріплення.

***
Довідка про компанію

Ключовою компетенцією Corumє експертиза в гірничодобувному бізнесі. Діяльність компанії зосереджена на наданні високотехнологічних комплексних рішень, виробництві та сервісі обладнання в галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також будівництві шахт. До складу Corum входять заводи, ремонтні та збиральні майданчики в Україні та Росії, Торгові компанії в Україні, Росії, Казахстані, Польщі та В'єтнамі.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.corum.com

Офіційні представництва в соціальних мережах:

Возврат к списку