рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресс-релизы

 

Новий продукт Corum - комбайн КBT200 - успішно пройшов промислові випробування

Новий продукт Corum - комбайн КBT200 - успішно пройшов промислові випробування
3 Марта 2015

Перший в світі очисний комбайн з вертикальними виконавчими органами барабанного типу та безланцюговою системою подачі КBТ200 успішно пройшов промислові випробування на одній з передових шахт ключового клієнта - компанії ДТЕК.

  
«Сучасне конструкторське рішення Дивізіону підземної розробки дозволило в два рази збільшити продуктивність техніки і вивести на абсолютно новий рівень розробку тонких пластів з особливо міцним вугіллям. Головною перевагою нового комбайна є спосіб різання вугільного пласту по горизонталі, що дозволяє знизити на 20% енерговитрати і вести виїмку вугілля в умовах нестійкості бокових порід», - зазначив директор Дивізіону підземної розробки Corum Ільдар Салеев.
 
За рахунок застосування в машині безланцюгової системи подачі і безланцюгового приводу різання новинка відповідає всім сучасним вимогам безпеки праці.
 
В умовах лави шахти ім. Героїв космосу техніка за період промислових випробувань продемонструвала максимальну продуктивність - близько 2900 тонн на добу, середньодобовий видобуток вугілля склав 2000 тонн на добу.
 
Успішне завершення промислових випробувань дозволить Дивізіону підземної розробки компанії приступити до серійного виробництва очисного комбайна КBТ200.
 
***
Довідка про компанію
 
Ключовою компетенцією Corum Group є експертиза в гірничодобувному бізнесі.

Діяльність компанії зосереджена на наданні високотехнологічних комплексних рішень, виробництві та сервісі обладнання в галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також будівництві шахт.

У Corum входять заводи, ремонтні та збиральні майданчики в Україні та Росії, Торгові компанії в Україні, Росії, Казахстані, Польщі та В'єтнамі.
 
Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.corum.com

Офіційні представництва в соціальних мережах:

Возврат к списку