рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресс-релизы

 

Компанія «Гірничі машини» забезпечує працездатність більше 80 шахт України

Компанія «Гірничі машини» забезпечує працездатність більше 80 шахт України
26 Ноября 2013

Про це на VI Донецькому міжнародному інвестиційному саміті заявив Директор зі стратегії Компанії «Гірничі машини» Ільдар Салєєв.

У межах саміту, який цьогоріч був присвячений питанням енергоефективності, ресурсозбереження та екобезпеки України, Ільдар Салєєв зробив акцент на глобальних трендах світової енергетичної галузі – виснаженні запасів корисних копалин і збільшенні видобутку вугілля з тонких пластів.

Це питання є актуальним як для України, так і для таких великих виробників вугілля, як Росія, Китай, Білорусь, Польща, В'єтнам, оскільки за збереження сучасних темпів видобутку вугілля його може вистачити не більше ніж на 200 років.

Україна – країна з дуже суворими, за світовими мірками, умовами видобутку корисних копалин: 74% розвіданих запасів вугілля залягають у тонких і надтонких пластах, потужність яких знаходиться в діапазоні 0,55-0,8 м, і лише 26% пластів мають середню потужність (більше 1,2 м).

Крім того, згідно з прогнозними даними, до 2030 року питома вага вугілля у світовому споживанні енергії складе 28%, а його світове споживання збільшиться на 74% (до рівня споживання 2004 р.). При цьому до 2021 року за прогнозами загальносвітовий видобуток вугілля з тонких пластів зросте більш ніж на мільярд тонн – із 1,7 млрд тонн (2006 р.) до 2,73 млрд тонн (2021 р.). Це свідчить про те, що сьогодні в усьому світі активно розробляють пласти, на які раніше не звертали уваги через малу потужність.

За словами Ільдара Салєєва, для «Гірничих машин» робота на тонких і надтонких пластах не виклик, а звична реальність. Досвід механізації видобутку в умовах тонких пластів у Компанії налічує більше восьми десятиліть – із моменту випуску в 1927 році першої врубової машини на Горлівському машинобудівному заводі. Не випадково на нашому досвіді механізації навчалися багато світових компаній. У тому числі – Джозеф Джой, засновник однієї з найбільших у світі компаній з виробництва обладнання для гірничодобувної промисловості Joy, який на початку своєї професійної діяльності переймав досвід механізації підземного видобутку в Донбасі.

«Ми володіємо цією темою на рівні експерта, успішно видобуваємо корисні копалини в складних гірничо-геологічних умовах і готові допомагати в цьому компаніям як в Україні, так і по всьому світу», – підкреслив Директор зі стратегії «Гірничих машин».

***

Довідка про компанію:


Компанія «Гірничі машини» належить найбільшій в Україні фінансово-промисловій групі «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) і є сьогодні одним із лідерів глобального ринку гірничого машинобудування.

До компанії «Гірничі машини» входять 6 заводів в Україні, ремонтні майданчики в Україні та Росії, торгові компанії в Україні, Росії, Казахстані, В'єтнамі та Польщі.

Діяльність компанії зосереджена на комплексному підході надання послуг з інжинірингу, виробництва, постачання та сервісного обслуговування обладнання для гірничодобувної галузі.

Згідно з аудованими PricewaterhouseCoopers даними, в 2012 році загальний обсяг продажів склав 312,9 млн євро. EBITDA склала 62,1 млн євро.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.mmc.kiev.ua


Возврат к списку