рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресс-релизы

 

Компанія «Гірничі машини» виготовила для АТ «Беларуськалий» копровий шків

10 Октября 2013

Лідер України з виробництва гірничошахтного обладнання – компанія «Гірничі машини» – виробила для АТ «Беларуськалий» копровий шків. Виготовлений у чітко встановлені строки механізм діаметром навивання 6 метрів працюватиме на одному з рудників «Беларуськалий» для переміщення вантажопасажирської кліті.

Особливість шківа, виготовленого Дружківським машинобудівним заводом, полягає в тому, що він відлитий із особливих сортів сталі, які здатні витримати температуру навколишнього середовища до –20С. Це дозволить успішно експлуатувати обладнання в калійних рудниках упродовж усього року. За бажанням замовника маточина колеса шківа складається з двох рознімних секцій, що робить механізм зручним для транспортування і подальшого монтажу.


***

Довідка про компанію:


Компанія «Гірничі машини» належить найбільшій в Україні фінансово-промисловій групі «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) і є сьогодні одним із лідерів глобального ринку гірничого машинобудування.

До компанії «Гірничі машини» входять 6 заводів в Україні, ремонтні майданчики в Україні та Росії, торгові компанії в Україні, Росії, Казахстані, В'єтнамі та Польщі.

Діяльність компанії зосереджена на комплексному підході надання послуг з інжинірингу, виробництва, постачання та сервісного обслуговування обладнання для гірничодобувної галузі.

Згідно з аудованими PricewaterhouseCoopers даними, в 2012 році загальний обсяг продажів склав 312,9 млн євро. EBITDA склала 62,1 млн євро.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.mmc.kiev.ua


Возврат к списку