рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресс-релизы

 

Компанія Corum випустила новий продукт: очисний комбайн із вертикальними виконавчими органами — КБТ200

 Компанія Corum випустила новий продукт: очисний комбайн із вертикальними виконавчими органами — КБТ200
29 Августа 2014

Компанія Corum випустила перший у світі очисний комбайн із вертикальними виконавчими органами барабанного типу та безланцюговою системою подачі — КБТ200. У межах Стратегічного Альянсу з ключовим клієнтом, машину передано на промислові випробування до однієї з передових шахт ДТЕК — ім. Героїв космосу.

Головна перевага нового комбайна полягає у способі різання вугільного пласта по горизонталі. Крім того, за рахунок застосування в машині безланцюгової системи подачі з безланцюговою повіднею різання новинка відповідає всім сучасним вимогам до безпеки праці. 

Конструкторські рішення у КБТ200 дозволили удвічі збільшити його продуктивність і ресурс порівняно з попередниками, знизити витрати на видобуток. КБТ200 прийшов на зміну одній із найбільш затребуваних у шахтарів моделей — КА200, і призначений для розробки тонких пластів з особливо міцним вугіллям. 

«Глибоке розуміння гірничодобувної галузі й тісна взаємодія із замовником на всіх етапах роботи дозволили нам виробити сучасну машину, яка виводить розробку тонких пластів на новий рівень. Ми маємо намір і далі розширювати партнерство з ДТЕК у межах Альянсу», зазначив директор Дивізіону підземної розробки Corum Ільдар Салєєв. 

«Нам потрібна техніка, яка допоможе суттєво збільшити обсяг видобутку вугілля в шахті, буде безпечнішою в роботі, дозволить знизити експлуатаційні витрати. Таких показників ми очікуємо від впровадження нового видобувного комбайна КБТ200. Уже сьогодні ми потребуємо таких машин»,зазначив керівник департаменту з енергомеханічного забезпечення дирекції з видобутку вугілля ДТЕК Сергій Біатов. 

Виробництвом КБТ200 займалися фахівці Дивізіону підземної розробки. Виробництво компонентів відбувалося на «Корум Горлівський машинобудівний завод», а складання й заводські випробування нової машини проводили вже на новому складальному майданчику для очисної та прохідницької техніки «Корум Світло шахтаря» (м. Харків). 

***
Довідка про компанію 
Діяльність компанії зосереджена на наданні високотехнологічних комплексних рішень, виробництві та сервісі обладнання в галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також будівництві шахт. 

До Corum входять 7 заводів і ремонтні майданчики в Україні та Росії, торгові компанії в Україні, Росії, Казахстані, В'єтнамі та Польщі.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.corum.com


Возврат к списку