рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресс-релизы

 

Firma grupy Corum ustanowiła rekord z produkcji części zamiennych do fabryk wydobycia i przetwarzania

Firma grupy Corum ustanowiła rekord z produkcji części zamiennych  do fabryk wydobycia i przetwarzania
7 Августа 2015

W lipcu "Corum Krzyworoski Zakład Urządzeń Górniczych" wyprodukował rekordową za ostatnie pięć lat liczbę jednostek podstawowego rodzaju części zamiennych - pancerzy. Więc w ciągu czterech tygodni wyprodukowano 193 jednostki urządzeń danego rodzaju.

Wysokie wskaźniki były dostępne także w czerwcu 2010 roku, wtedy wytworzono 236 sztuk. W ciągu ostatnich pięć lat miesięcznie zakład produkuje od 110 do 196 pancerzy, zabezpieczając tym samym potrzebę klientów w towarach danego rodzaju.

Dyrektor Działu Rozbiórek Otwartych Stepan Sanagurski zaznaczył, że wysokich wskaźników osiągnięto dzięki planowej pracy jednostek zakładu. "Parę miesięcy "Corum Krzyworoski Zakład Urządzeń Górniczych" pracuje w ramach projektu "6 kroków", który zawiera współczesne naprawy zużytych urządzeń, działania wyłączające przestoje w halach i skuteczny podział pracy wśród specjalistów o wąskiej kwalifikacji. Ponadto kontrolujemy przestrzeganie terminów produkcji i jakość wykonanych części zapasowych na wszystkich etapach cyklu produkcyjnego. Obecnie możemy powiedzieć, że rekord z produkcji naszych podstawowych wyrobów - pancerzy ustanowiliśmy dzięki podejściu kompleksowemu i pracy naszych specjalistów", - odnotował Stepan Sanagurski.

Dziś mimo innych części zapasowych i urządzeń do wydobywania kopalin użytecznych w sposób otwarty nomenklatura "Corum Krzyworoski Zakład Urządzeń Górniczych" zawiera większą liczbę pancerzy. Pancerzy produkują do śrutowników KSD 2200, KMD 2200, KSD 1750, KMD 1750, KKD 1500/180, KKD 900/100, KRD 700/100. Są to pancerzy stożków i pancerzy nieruchome, a także pancerzy pasowe, które biorą udział w procesie drobienia skali do należnej frakcji.

Notatka:

 

"Corum Krzyworoski Zakład Urządzeń Górniczych" należy do Działu Rozbiórek Otwartych firmy Corum. Firma produkuje części zapasowe, akcesoria, węzły i maszyny do przemysłu górniczo-hutniczego. W roku 2014 "Corum Krzyworoski Zakład Urządzeń Górniczych" zaczął produkować wyroby gotowe: układarki, paletyzatory, zasilacze blaszkowe, zbieracze, podnośniki, przenośniki taśmowe, klasyfikatory, pompy i in.

 

Ogółem działalność firmyCorum polega na przedstawieniu wysoce technologicznych rozwiązań kompleksowych, produkcji i serwisie urządzeń w zakresie wydobywania, przetwarzania i transportowania kopalin użytecznych, a także na budowie kopalń.

Do Corum należą zakłady produkcyjne, zbiorcze i warsztaty naprawcze na Ukrainie i w Rosji, Firmy handlowe na Ukrainie, w Rosji, Kazachstanie, Polsce i we Wietnamie.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.corum.com.

Oficjalne przedstawicielstwa w sieciach społecznościowych: Facebooklinkedinyoutube.

 

 


Возврат к списку