рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресс-релизы

 

Corum відвантажив модернізований комбайн КА200 ключовому клієнту - ДТЕК

Corum відвантажив модернізований комбайн КА200 ключовому клієнту - ДТЕК
16 Февраля 2015

Дивізіон підземної розробки Сorum відвантажив ключовому клієнту - компанії ДТЕК, модернізований очисний комбайн КА200. Внаслідок вдосконалення за рахунок двох сучасних електродвигунів продуктивність техніки збільшено в 1,5 рази.

«Комбайн працює на шахті зі складними гірничо-геологічними умовами. У цьому випадку важлива не тільки продуктивність, але і витривалість обладнання. Модернізація із супутнім ремонтом очисного комбайна дозволяє скоротити ймовірність ремонтів, а з ними, відповідно, і простоїв техніки, в 2,5 рази », - зазначив директор Дивізіону підземної розробки Corum Group Ільдар Салеев.

Очисний комбайн КА200 з вертикальною віссю обертання виконавчих органів експлуатується на шахті клієнта з 2004 року, саме він прийшов на зміну більш ранньої моделі виробництва компанії КА80. Влітку 2014 для відпрацювання тонких пластів на ринок гірничодобувної галузі компанією був виведений також комбайн КБТ200.

 ***
Довідка про компанію

Ключовою компетенцією Corum Group є експертиза в гірничодобувному бізнесі. Діяльність компанії зосереджена на наданні високотехнологічних комплексних рішень, виробництві та сервісі обладнання в галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також будівництві шахт.

У Corum входять заводи, ремонтні та збиральні майданчики в Україні та Росії, Торгові компанії в Україні, Росії, Казахстані, Польщі та В'єтнамі.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.corum.com

Офіційні представництва в соціальних мережах: 

Возврат к списку