рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресс-релизы

 

Corum постачив модернізовані електровози «Норильському нікелю»

Corum постачив модернізовані електровози  «Норильському нікелю»
6 Ноября 2014

Дивізіон інфраструктурних проектів Corum виготовив і відвантажив два модернізовані електровози АМ8Д найбільшому у світі виробникові нікелю й паладію — ГМК «Норильський нікель».

«Ми укомплектували електровози акумуляторними батареями підвищеної ємності. Це технічне рішення дозволить клієнтові збільшити час експлуатації електровозів до двох змін і знизити витрати електроенергії на 30%,зазначив директор Дивізіону інфраструктурних проектів Corum Володимир Мерзликін. Наші електровози пройшли практичну перевірку у складних умовах експлуатації й зарекомендували себе як високоякісна техніка на ринках Казахстану, Росії та України». 

Техніка виконана з нового, більш якісного матеріалу — конструкційних сталей, що підвищують довговічність вузлів електровозів. Крім цього, вдосконалене обладнання характеризується більшими тяговими й силовими характеристиками. 

Безпеку керування електровозами підвищено за рахунок оснащення машин сучасною системою освітлення зі стабілізатором напруги і звуковим електронним сигналом. 

Довідка про електровози АМ8Д 
Електровози акумуляторні АМ8Д призначені для транспортування потягів вагонеток підземними залізницями вузької колії в головних відкатних виробках шахт, небезпечних щодо газу й пилу. 
Шахтні акумуляторні електровози у вибухозахисному виконанні серії АМ8Д виробляються із 60-х років минулого століття і є одним із найбільш масових типів підземного транспорту в гірничодобувній галузі. Впродовж цього часу, до їхньої конструкції не раз вносилися поліпшення. Остання модернізація була проведена у 2014 році. Сьогодні в українських вугільних шахтах експлуатується приблизно 1200 одиниць такої техніки.

Возврат к списку