рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресса о нас

 

Виставка інноваційних рішень

Виставка інноваційних рішень
15.07.2015

Найбільші національні експозиції підготують Німеччина та Чехія. На наймасштабніших індивідуальних стендах цих держав будуть представлені компанії Kopex і Famur. У свою чергу українці пообіцяли привезти з собою новітній шахтний комбайн. Подія зацікавила російську пресу.

Всього два місяці відділяють нас від відкриття чергової Міжнародної виставки гірничодобувної галузі, енергетики та металургійної промисловості Katowice 2015. На більш ніж 30-ти тисячах квадратних метрів свої технічні досягнення представлять понад 400 компаній з Польщі, Німеччини, Словаччини, Чехії, Великобританії, Франції, Бельгії , Голландії, Греції, України, Австрії, Росії та Китаю.

Незважаючи на кризу в країні, найчисленнішою буде українська експозиція. Дві компанії з Києва та Дніпропетровська, привезуть своє обладнання: генератори, спеціальну апаратуру для керування технологічними процесами, шахтні лампи і датчики. Свою новітню пропозицію продемонструє також представництво Corum Poland, яке входить до складу компанії Corum Group - учасника однієї з найбільших фінансово-промислових груп України System Capital Management.

Торік Corum Group поставила кілька власних комбайнів для польських шахт, і з успіхом працює в Росії, Білорусі, Казахстані, Індії, Китаї та у В'єтнамі, де реалізує шахтобудівний проект у вугільній шахті Nui Beo. Крім того, компанія здійснює поставку своїх виробів до Румунії, Грузії, Вірменії, Естонії, Македонії, Боснії та Герцеговини, Чорногорії та інших країн. Українці хочуть демонструвати в Катовіце один зі своїх новітніх комбайнів.

Черговий комбайн покаже на виставці гірничодобувної галузі вітчизняний Hydrotech. Відразу ж по закінченні виставки його буде відправлено безпосередньо в люблінську Богданку. У Hydrotech також буде один із найбільших стендів серед польських виробників обладнання для гірничодобувної галузі. Очевидно, Kopex і Famur будуть в цьому відношенні поза конкуренцією. Чимало обладнання покажуть також Damel, Bumech, Conbelts та Eickhoff.

Під час проведення виставки відбудеться конференція під назвою "Вугілля - дешева енергія та робочі місця", організатором якої є Промислово-торговельна палата гірничодобувної галузі, а також пройде конкурс "Інноваційні рішення в машинобудуванні та гірничодобувному обладнанні" під егідою АТ "Польська Гірничодобувна Техніка". Цього року надійшло надзвичайно багато заявок. Крім того, організатори виставки оберуть інноваційний продукт року.

Особливо варто підкреслити - подія викликає неабиякий інтерес галузевої преси, в тому числі російської. "Гірнича промисловість" і "Вугілля" давно висвітлюють події в Катовіце, їх журналісти, як правило, присутні в  Сілезії.

 У нашій країні також достатньо охочих відвідати виставку. Продано вже 10 000 вхідних квитків, один з них виявиться найщасливішим. Його власник виграє Opеl Corsa! Квитки ще можна купити, гірше з місцями для експонентів.

- Вже немає вільних місць. Завбачливі резервували місця ще під час виставки в 2013 році. Багато все ще телефонують, сподіваючись отримати кілька метрів виставкової площі. Шкода, що так пізно, - говорить Агата Борковська-Зеліньська, віце голова АТ "Польська Гірничодобувна Техніка", що є організатором виставки.


Возврат к списку