рус  eng  укр  pol 
 
 

Пресса о нас

 

Ринок обирає якість і сервіс

Ринок обирає якість і сервіс
28.05.2015

Сервіс як знак клієнтоорієнтованості

Устаткування Corum сьогодні працює в шахтах і кар'єрах 15 країн світу. Одним з найбільш великих ринків присутності компанії є Росія. За підсумками 2014 частка продажів російським клієнтам склала близько 16% у загальному обсязі. Роботу компанії на найбільшому світовому ринку забезпечують сім представництв: у Москві, Старому Осколі, Єкатеринбурзі, Красноярську, Новокузнецьку, Санкт-Петербурзі і Каменськ-Шахтинський.

В останні кілька років компанія фокусується на розвитку напрямку післяпродажного обслуговування на ринку Росії. Незважаючи на масштабність ринку, тут спостерігаються такі ж тенденції падіння, як і в усьому світі. Відповідно, зростає попит на сервісне обслуговування. Сьогодні в Росії працюють ремонтно-сервісні центри (РСЦ) в Новокузнецьку і Каменськ-Шахтинський. На базі ремонтних майданчиків виконуються капітальні ремонти.

Ремонтно-сервісний центр в Новокузнецьку - відносно новий підрозділ компанії. Він почав роботу в серпні 2014 Центр дозволяє проводити капітальні ремонти більшості видів гірничошахтного устаткування, яке застосовується в шахтах і кар'єрах: капітальні ремонти прохідницьких і очисних комбайнів, секцій механізованих кріплень, електровозів і дизелевозів, екскаваторів, скребкових і стрічкових конвеєрів, вентиляторів головного провітрювання, шахтного електроустаткування. Крім того, ремонтно-сервісний центр може виконувати ремонт окремих вузлів перерахованого вище обладнання як виробництва Corum, так і сторонніх виробників, а також здійснювати повний спектр сервісного обслуговування обладнання Corum.

Ремонти виконуються при тісній інтеграції з заводами-виробниками Corum за технологіями, відпрацьованим на ремонтних заводах компанії, із залученням власних фахівців-розробників і конструкторсько-технологічних служб ремонтних заводів.

«Відпрацьовані на власних підприємствах ремонтно-відновлювальні технології широкого спектру гірничошахтного обладнання і вузлів, а також наявність в інжиніринговому центрі компанії конструкторсько-технологічного персоналу, здатного вирішувати завдання будь-якого рівня складності, дозволяють говорити про те, що наші клієнти отримують продукт відповідно до найкращих світових практиками. При цьому баланс між високою якістю і розумною вартістю повністю збережений», - коментує директор Corum Rus Андрій Пархоменко.

Виробничий цикл ремонтно-сервісного центру організовано за схемою великовузлового складання, при якій на власному майданчику виконуються тільки ключові операції, що визначають якість капітального ремонту. Комплектація здійснюється з консигнаційних складів, які регулярно наповнюються всієї необхідної номенклатурою із заводів-виробників. У Росії у Corum є свої склади в Старому Осколі, Каменськ-Шахтинський, Красноярську. Такий підхід до проведення ремонтів та сервісного обслуговування дає гарантії виконання повного спектру відновлювальних та ремонтних робіт відповідно до світових стандартів і в найкоротші терміни. При цьому компанія виступає експертом, який допомагає клієнтам вибрати оптимальну з точки зору фінансових і тимчасових витрат схему проведення ремонтів.

Під час відкриття ремонтно-сервісного центру в Новокузнецьку прозвучала інформація про те, що компанія планує інвестувати в проект від 80 до 100 млн руб., Не рахуючи вартості знаходяться на складі запасних частин і комплектуючих вартістю в кілька десятків мільйонів рублів. Се рік н я вже наявні не які етапи розвитку центру в Новокузнецьку. Наприклад, запущений в експлуатацію пересувної наплавочнорасточной комплекс WS2 Plus виробництва італійської фірми «Sir Meccanica». Завдяки компактності і мобільності комплексу ремонт ковшів і стріл кар'єрних екскаваторів тепер зможе здійснюватися не тільки в ремонтно-сервісному центрі, а й на підприємстві клієнта.

«Передовий «італієць» дозволить нам освоїти нові продуктові лінійки в ремонтному виробництві, а також розширить можливості сервісних послуг на території замовника. З кожним днем ми стаємо ближче до клієнта», - зазначив директор Corum Rus Андрій Пархоменко.

Примітно, що у клієнтів вже склалося розуміння, що за якісне обслуговування машини вартістю в кілька сотень тисяч, а то й мільйонів доларів грошей шкодувати не варто. Це як про автомобіль - навряд чи хтось буде заливати в Ferrari неякісний бензин або проводити техогляд Mercedes Maclaren на маловідомій станції. Також і з гірської технікою - якісний сервіс від виробника дозволяє уникнути можливих поломок, пов'язаних з ними простоїв і, як наслідок, втрати доходу.

Інжиніринг

Corum вже давно вийшов за рамки просто виробника устаткування, створивши свого часу власний інжиніринговий центр. Таким чином, компанія досягла рівня експерта гірничодобувної галузі, який пропонує гірникам комплексні рішення - від проектування і будівництва шахт до оснащення гірничодобувних підприємств повним комплектом устаткування відповідно до потреб клієнта, планованими обсягами видобутку і з урахуванням конкретної гірничої геології. Власний інжиніринг дозволяє не тільки створювати нововведення, а й удосконалювати існуючі продукти, що користуються попитом у гірників.

Значну частку продуктового портфеля Corum становить техніка для підземного видобутку корисних копалин. Компанія виробляє обладнання для забезпечення робіт різного ступеня складності: від вагонеток до унікальних комбайнів і механізованих комплексів. Наприклад, прохідницький комбайн КПД користується особливою популярністю у клієнтів. З його допомогою неодноразово встановлювалися рекорди з проходки - останній з них встановлено в Казахстані на шахті «АрселорМіттал Теміртау»: за місяць за допомогою комбайна КПД проведено 220 м гірничої виробки. Відзначимо, середньомісячні темпи проходки в цьому регіоні - 130 м.

У квітні п. Р компанія успішно завершила промислові випробування не має аналогів у світі нарізної фронтального комплексу КНФ. Устаткування дозволить гірникам на 30% скоротити економічні витрати при підготовці нових лав для подальшої роботи очисних комплексів. Крім високої продуктивності КНФ відрізняється безпекою експлуатації.

«Сам факт того, що вирішення питання, над яким працювали інженери з 1970-х років, знайдено і втілено в життя нашими фахівцями, говорить про те, що в Corum працює потужний конструкторський потенціал», - зазначив директор Дивізіону підземної розробки Corum Ільдар Салеев.

У продуктовий портфель компанії також входять обладнання, призначене для відкритої розробки, і його сервісне супровід. Так, в 2014 р були реалізовані п'ять пілотних проектів з комплексного сервісного обслуговування дробильно-розмельного устаткування на гірничо-збагачувальних комбінатах одного з ключових клієнтів компанії. Всього компанія пропонує понад 100 найменувань продуктів, що забезпечують видобуток сировини відкритим способом. Тільки в останні роки компанія вивела на ринок цілий ряд нових продуктів, серед яких живильник пластинчастий, класифікатори одно- і двоспіральні, конвеєр катучий та ін. Устаткування широко використовується на гірничодобувних підприємствах різних країн.

Крім цього, компанія постійно відстежує потреби найбільших підприємств у всьому світі, в тому числі - в європейських країнах. Corum співпрацює з дилерами, які добре знають особливості ринків і потреби потенційних партнерів. Ці компанії беруть на себе певні зобов'язання і стають ексклюзивними представниками Corum.

Возврат к списку