рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Зростає кількість замовлень на харківському заводі «СВІТЛО ШАХТАРЯ» (входить до НВК «Гірничі машини»)

13.03.2013

Геннадій Висоцький, Голова Правління харківського заводу «СВІТЛО ШАХТАРЯ», впевнений, що вже найближчим часом у харківського заводу з'являться нові клієнти, як серед українських підприємств, так і з числа зарубіжних гірничодобувних компаній. Він зазначив, що зростання активності НВК «Гірничі машини» на зовнішніх ринках дозволить збільшити виробництво скребкових конвеєрів і стругових установок – основної продукції підприємства».

Як говорив раніше Ігор Фоменко, Директор з маркетингу та продажів НВК «Гірничі машини», «в НВК «Гірничі машини» вже створено інфраструктуру продажів і триває активна робота на таких традиційних для НВК «Гірничі машини» ринках, як Росія і Казахстан. Крім того, добре йде проект у В'єтнамі і, більше того, ми бачимо прекрасні можливості для розширення своєї присутності в цій країні. У найближчі рік-два ми вийдемо на ринки Польщі, Індії, Китаю та ПАР. І скрізь ми пропонуватимемо обладнання, вироблене на харківському підприємстві».

Довідкова інформація:

Вибійний конвеєр СП СП251.14-113.01 завдовжки 200 метрів і потужністю приводів 3Х110 кВт призначений для роботи з рейкою-лемешем, розташованою із вибійної сторони в комплексі з комбайном УКД400 і кріпленням КД80 виробництва «Гірничих машин».


Возврат к списку