рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Заява Гуманінарного штабу Ріната Ахметова

Заява Гуманінарного штабу Ріната Ахметова
22.01.2015

Ми сумуємо за всіма загиблими. Кожне людське життя безцінне. Але найстрашніше те, що страждають діти!


Тільки за останній тиждень Гуманітарний штаб Ріната Ахметова взяв під контроль і забезпечив лікування для 4 дітей віком від 1 до 8 років, які отримали поранення через бойові дії на Донбасі. А всього з початку конфлікту кількість дітей війни, якими опікується штаб, склала 29.


На обстріли наражаються школи, дитячі садки, лікувальні заклади. Унаслідок прямого влучення серйозні пошкодження дістала донецька лікарня № 3, зокрема, дитяче та кардіологічне відділення. Гуманітарний штаб Ріната Ахметова ще раз звертається до всіх сторін збройного конфлікту, до всіх, хто може вплинути на ситуацію, з єдиним закликом — припинити бойові дії. Загибель людей не можна виправдати жодними цілями!


Ми закликаємо світову громадськість, міжнародні організації максимально вплинути на ситуацію, щоб зупинити кровопролиття, не допустити нових жертв серед мирного населення. Необхідно повернутися до формату перемовин і продовжити пошук мирного рішення. Тільки так можна захистити життя маленьких і дорослих жителів Донбасу.


Штаб Ріната Ахметова робитиме все можливе, щоб не допустити гуманітарної катастрофи. Ми плануємо й далі доставляти соціально незахищеним категоріям мешканців Донбасу продукти та дитячі товари, а також реагувати на всі потреби мирного населення.


Гуманітарна ситуація в містах, які розташовані на лінії фронту, ускладнюється зимовими холодами й наближається до катастрофічної. За дорученням Ріната Ахметова, Гуманітарний штаб відкриває новий напрям діяльності — екстрена допомога мирним жителям міст, які перебувають на лінії вогню.


Ми будемо намагатися доставляти допомогу в міста, які під контролем української влади, але в яких не виплачуються соціальні платежі та спостерігаються перебої із продуктами. Ми будемо робити все можливе, щоб в умовах бойових дій люди не помирали від голоду.


Гуманітарний штаб Ріната Ахметова із серпня 2014 року вже передав найбільш незахищеним мирним жителям Донецької та Луганської областей 1,5 мільйона продуктових наборів і діятиме так доти, поки в нашій допомозі буде потреба.  

 

Римма Філь,

 

Координатор Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.


Возврат к списку