рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

В інженерно-технічному центрі «Гірничі машини» модернізовано очисний комбайн УКД-400 і прохідницький комбайн КПД

31.01.2011

Зміни в УКД400 торкнулися редуктора різання, конструкції шнека, механізму подавання комбайна, порталу, гідросистеми. Для всіх виконань прохідницького комбайна КПД проведено коректування технічної документації щодо компонування, рами, рами-бака, живильника, конвеєра, скребкового ланцюга, комплекту поворотної секції.

«Внесені до очисного та прохідницького комбайнів конструктивні зміни підвищать їхню надійність і ресурс, сприятимуть збільшенню обсягів видобутку вугілля на тонких вугільних пластах і прискоренню проходження підготовчих гірничих виробок, характерних для Донбасу і Кузбасу», – підкреслив Віктор Кучма, Генеральний директор ІТЦ «Гірничі машини».

Перша презентація модернізованої техніки пройшла 20 січня у Павлограді в межах Програми стратегічного партнерства групи «Гірничі машини» та компанії ДТЕК.

Довідка: очисний комбайн УКД-400 призначений для механізованого виймання вугілля в очисних вибоях пологих і похилих пластів потужністю до 1,5 м, що посуваються уздовж простягання з кутами нахилу до 35°, а також уздовж повстання і падіння з кутами до 10°, при опірності вугілля різанню до 400 кН/м.


Возврат к списку