рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Відремонтовані кріплення пофарбують по-новому

25.01.2013

Використання камери значно підвищить швидкість і якість фарбування. Зокрема, з'явиться можливість використовувати сучасні види ґрунт-емалі, що характеризуються поліпшеною адгезією і високою механічною міцністю.

У процесі нанесення фарби елементи кріплення переміщаються у камері в підвішеному стані, що збільшує швидкість операції, а їх сушіння проводиться в 2 етапи – попереднє обдування і спікання шару емалі при температурі приблизно +80 С. Це підсилює захисні властивості покриття.

Крім того, в першому кварталі 2013 р. ремонтне виробництво Дружківського машзаводу отримає кранове обладнання компанії «Podemcrane» (Болгарія), а пізніше спеціалізовані верстати для наплавлення деталей.

Розвиток ремонтних виробництв є важливим елементом із реалізації стратегії розвитку НВК «Гірничі машини» до 2016 р. Зокрема, в 2012 році було відкрито три ремонтні виробництва: очисної та прохідницької техніки, механізованих кріплень та іншого гірничошахтного обладнання. У такий спосіб «Гірничі машини» допомагають клієнтам експлуатувати техніку з максимальною ефективністю.

Характерна особливість ремонтних виробництв «Гірничих машин» – можливість модернізації техніки під час її відновлення. Зокрема, на відремонтовані кріплення може встановлюватися керівна і силова гідравліка імпортного виробництва, що поліпшує експлуатаційні характеристики обладнання.


Возврат к списку