рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

У НВК «Гірничі машини» – новий Керівник Департаменту корпоративних комунікацій

16.09.2011
За словами генерального директора компанії Євгенія Ромащина, перед новим топ-менеджером стоять амбітні, глобальні завдання. «Для нас стратегічно важливим є вибудувати адекватні потребам бізнесу комунікації зі стейкхолдерами, сформувати конкурентний бренд на експортних ринках, впровадити стандарти корпоративної соціальної відповідальності. У Анни є необхідні знання та досвід, які допоможуть нам досягти необхідного результату», – заявив Є. Ромащин.

У свою чергу, Анна Адом зазначила, що НВК «Гірничі машини» володіє унікальним потенціалом як наукомісткий і високотехнологічний бізнес, здатний стати драйвером інноваційного машинобудування України. «Компанія стрімко розвивається: розробляються нові продукти і сервіси, вдосконалюється організаційна структура, до пулу клієнтів входять всесвітньо відомі холдинги. Стратегічним проектам компанії, особливо пов'язаним із виходом на закордонні ринки, життєво необхідним є правильний комунікаційний супровід», – впевнена керівник департаменту.

Раніше Анна Адом працювала заступником директора з управління персоналом і корпоративних комунікацій компанії ДТЕК (Україна). До цього вона займала різні позиції в найбільших компаніях Росії, серед яких керівник Управління соціальних та державних програм MДM Банку, PR-директор групи компаній «Інтурист», керівник проектів в Інституті корпоративного розвитку групи компаній «Ренова». Анна Адом має великий досвід стратегічного планування та реалізації проектів у сфері PR, GR, IR і вважається одним із провідних експертів у галузі корпоративної соціальної відповідальності в СНД.

Зазначимо, що з 31 серпня 2011 року Департамент корпоративних комунікацій, який раніше входив до Дирекції з персоналу та корпоративних комунікацій, підпорядкований безпосередньо генеральному директору НВК «Гірничі машини».

Возврат к списку