рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

У «Горлівського машинобудівника» і Горлівського машзаводу новий банк-партнер у реалізації зарплатного проекту

22.06.2012
Серед переваг, які отримали співробітники машинобудівних заводів із новим банком, широка мережа банкоматів банків-партнерів, у яких можна знімати гроші без комісії, та SMS-інформування про рух коштів клієнта. Також доступні функції контролю залишку на рахунку в режимі реального часу, а також перевірки балансу рахунку і кредитного ліміту. Крім того, надаються послуги інтернет-банкінгу. При відрядженнях до Росії, Казахстану і Білорусі співробітники можуть також знімати гроші без комісії в банкоматах «Сбербанку Росії».

«Нам необхідно було знайти найбільш зручні та вигідні умови обслуговування співробітників заводу. «Сбербанк Росії» дає можливість зняття грошей у величезній кількості банкоматів без комісій, пропонує не тільки зарахування заробітної плати, але і більш затребувані «карткові» послуги. Ми вдячні банку за оперативність реагування на запити компанії і якість обслуговування», – прокоментувала партнерство Марина Гращенкова, Керівник Департаменту корпоративних фінансів НВК «Гірничі машини».

«Група компаній «Гірничі машини», будучи одним із найбільших наших клієнтів, користується широким спектром банківських продуктів. Ми відзначаємо високий професіоналізм і відданість своїй справі працівників компанії і завжди раді запропонувати найбільш вигідні та комфортні умови обслуговування. Ми дуже цінуємо по-справжньому партнерське та взаємовигідне співробітництво», – підкреслив Керівник Донецької РУ АТ «Сбербанку Росії» Андрій Петренко.

Возврат к списку