рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Технології НВК «Гірничі машини» – для нової лави шахти «Білоріченська»

26.06.2011

За першу добу роботи лава дала приблизно 3,5 тисяч тонн вугілля, а вже в серпні гірники планують збільшити видобуток майже в 1,5 раза і видавати на-гора по 5 тисяч тонн «чорного золота» на день.

«Отримавши замовлення, ми усвідомлювали, що ця лава повинна стати однією з найбільш високопродуктивних не тільки в Луганській області, а й у всій Україні. Тому запропонували шахті «Білоріченська» оптимальні технічні рішення», – зазначив Валерій Крупицький, заступник директора з маркетингу та продажів НВК «Гірничі машини». До складу вугледобувного комплексу, постаченого на шахту «Білоріченська», увійшли: очисний комбайн КДК-500, скребковий конвеєр КСД-27, секції мехкріплення 3КД90.

«Ми вивчали можливість оснащення лави закордонним гірничошахтним обладнанням. Але проведений всебічний аналіз варіантів обладнання однозначно нас переконав, що техніка виробництва НВК «Гірничі машини» є найбільш адаптованою для складних гірничо-геологічних умов шахти. Компанія має серйозний досвід проектування та виробництва вугледобувної техніки, тому ми зупинили свій вибір на ній», – розповів директор ДВАТ «Білоріченська» Віталій Васильєв. Устаткування НВК «Гірничі машини» вирішує актуальні завдання підвищення технологічного рівня видобутку вугілля на багатьох шахтах Луганської області. «Стратегічно правильно, що на шахті «Білоріченська» використовується вітчизняне обладнання, оскільки подібний вибір – це зміцнення української економіки, – підкреслив Валерій Голенко, голова Луганської обласної ради. – Приємно усвідомлювати, що впроваджувана техніка відповідає всім сучасним вимогам гірників, за деякими параметрами залишаючи позаду зарубіжні компанії».

Постачене НВК «Гірничі машини» обладнання має підвищений гарантійний ресурс, супроводжується шеф-наглядом фахівців Інженерно-технічного центру та створенням консигнаційного складу запасних частин.


Возврат к списку