рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Стратегічне партнерство НВК «Гірничі машини» та Промінвестбанку: розвиток наукомісткої галузі й модернізація вугільних підприємств України

12.05.2011

Так, НВК «Гірничі машини» залучила 20 мільйонів гривень під документарні операції для закупівлі нового технологічного обладнання та забезпечення тендерних гарантій. Також НВК «Гірничі машини» збільшила наявну кредитну лінію з 16 до 22 мільйонів доларів і залучила ще 40 мільйонів доларів для поповнення оборотних коштів.

«Ми з глибоким задоволенням спостерігаємо за динамікою зростання НВК «Гірничі машини», за професіоналізмом її менеджменту і чітким дотриманням договірних зобов'язань. Банк розглядає співпрацю з «Гірничими машинами» як стратегічне партнерство, оскільки компанія зараз є одним із наших найбільших корпоративних клієнтів», – підкреслив Владислав Кравець, член Правління Промінвестбанку.

«Зростання продажів гірничошахтного обладнання для видобувних підприємств України та зарубіжжя, який спостерігається в нашій компанії, а також паралельний процес модернізації виробничих потужностей, вимагає додаткових фінансових ресурсів. Промінвестбанк ніколи не підводив нас, будучи надійним бізнес-партнером у процесі нашого розвитку, пропонуючи оптимальні фінансові рішення. Ми завжди відчуваємо колосальну професійну допомогу колег із Промінвестбанку в особі Директора департаменту юридичного супроводу Сергія Мороза та Директора департаменту промисловості Сергія Санкова, які чудово розуміють специфіку машинобудівного бізнесу», – зазначила Марина Гращенкова, Керівник Департаменту корпоративних фінансів НВК «Гірничі машини».


Возврат к списку