рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Співробітникам «Донецького енергозаводу» БТА Банк надав нові безкоштовні сервіси

25.09.2012

«Дуже комфортно, коли банк має кваліфікований персонал, гнучку продуктову лінійку і може надавати послуги за принципом фінансового бутика. БТА Банк відповідає вимогам компанії як корпоративного клієнта і одночасно пропонує дедалі більше можливостей для співробітників заводу – власникам зарплатних карток. Для нас дуже важливо, щоб співробітники заводу могли отримувати максимум зручностей при користуванні зарплатними картками», – прокоментувала Марина Гращенкова, Керівник Департаменту корпоративних фінансів НВК «Гірничі машини».

«Ми раді тому, що взаємини з компанією «Гірничі машини» будуються на базі партнерства та ефективної взаємодії. Ми намагаємося враховувати інтереси клієнта і його потребу в якісному обслуговуванні. Компанія «Гірничі машини» – один із найбільших наших клієнтів, чия довіра для нас є дуже вагомою», – зазначила Наталя Сергєєва, Голова правління БТА Банк.

БТА Банк веде зарплатний проект «Донецького енергозаводу» з 2010 року. БТА Банк є учасником банкоматної мережі «АТМоСфера», у банкоматах зняття готівки здійснюється без комісій для співробітників «Донецького енергозаводу».


Возврат к списку