рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Сервіс для шахтарів. НВК «Гірничі машини» відкрила ремонтне виробництво на «Горлівському машинобудівнику»

24.07.2012

«Розвиток післяпродажного бізнесу – одна зі стратегічних ініціатив нашої компанії. Наше завдання створити інфраструктуру продажів запасних частин, капітальних ремонтів і сервісу. Відкриття ремонтного виробництва очисної та прохідницької техніки – крок у цьому напрямку. Розміщення замовлення у нас гарантує клієнту, що ремонт буде виконано відповідно до технології виробництва техніки і з використанням оригінальних запасних частин. Крім очисного та прохідницького обладнання, наша Компанія виконує капітальний ремонт секцій механізованого кріплення, реалізовуючи стійкий попит клієнтів на цю послугу», – підкреслив Олександр Ковальчук, Директор Дивізіону очисної та прохідницької техніки НВК «Гірничі машини».

Потужності нового виробництва дозволять проводити до 70 капітальних ремонтів комбайнів на рік. При цьому середній термін виконання ремонту складе від 2 до 3 місяців. Інвестиції в проект склали більше 17 мільйонів гривень (без ПДВ), третину коштів було вкладено в придбання технологічного обладнання. Встановлені наплавкові установки, які розроблені Інститутом електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України, дозволяють розширити номенклатуру деталей машин, що піддаються ремонту. І, в такий спосіб, зменшити собівартість ремонту, а отже, і ціну для клієнтів.

У 2013-му році ремонтне виробництво буде додатково оснащено випробувальними стендами на суму більш ніж 1 мільйон гривень. За допомогою ремонтного виробництва 130 горлівчан отримали нову роботу. «З виходом ремонтного виробництва на проектну потужність тут працюватимуть 220 співробітників. При цьому 130 робочих місць створені «з нуля». Усі працівники будуть забезпечені конкурентоспроможною заробітною платою та соціальним пакетом», – заявив Костянтин Крюков, Директор заводу «Горлівський машинобудівник».


Возврат к списку