рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Рінат Ахметов: ЩАСЛИВИЙ ДОНБАС У ЄДИНІЙ УКРАЇНИ

Рінат Ахметов: ЩАСЛИВИЙ ДОНБАС У ЄДИНІЙ УКРАЇНИ
14.05.2014

І це величезна біда для нашого краю.


Ми живемо в біді. А я хочу, щоб Донбас і кожен житель нашого регіону були щасливими. А що таке щастя? Щастя – це тоді, коли мир над головою.


Щастя – це тоді, коли на душі спокійно. Щастя – це тоді, коли сильна економіка, створюються нові робочі місця, люди мають гідну роботу, гідну зарплату і гідне життя.


Щастя – це тоді, коли нас поважають. Поважають нашу історію, поважають нашу пам'ять, поважають нашу мову, поважають наші свята, поважають наші традиції і поважають наші амбіції – наші амбіції на краще життя.


Як ми цього можемо домогтися? На мій погляд, є чотири сценарії.


Сценарій номер один: залишається все, як є. Вся влада в Києві, а регіони розвиваються за залишковим принципом. Цей шлях зжив себе, він не має права на майбутнє, і в цьому я глибоко переконаний.


Сценарій номер два: Донецька народна республіка. Її ніхто в світі не визнає. А структура нашої економіки – це вугільна промисловість, це металургія, це енергетика, це машинобудування, це хімічна промисловість і це сільське господарство. І всі суміжні підприємства, які з цим пов'язані. Ми потрапимо під величезні санкції, ми не зможемо ні продавати, ні виробляти. Це означає зупинку виробництва, це означає безробіття, це означає бідність.


Сценарій номер три: приєднання до Росії. Я глибоко переконаний, що це не треба ні Росії, ні Донбасу. І від цього не виграє ні Росія, ні Донбас. Ми потрапимо під величезні санкції, і точно так само ми не зможемо ні продавати, ні виробляти свою продукцію. Це означає економічний спад, безробіття та бідність.


І сценарій номер чотири. На мій погляд, це єдиний правильний шлях: це зміна до Конституції, децентралізація влади. Це тоді, коли влада з Києва переходить до регіонів. Це тоді, коли владу не призначають, а обирають. І це тоді, коли місцева влада бере відповідальність за сьогодення і майбутнє перед людьми.


Я глибоко переконаний, що щасливим Донбас може бути тільки в єдиній Україні.


Відео

http://www.youtube.com/watch?v=cHhsTbX6e7w&feature=youtu.be


Возврат к списку