рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Рада директорів Дружківки обговорювала на засіданні насущні питання

Рада директорів Дружківки обговорювала на засіданні насущні питання
04.04.2014

Захід, на якому збираються перші керівники промислових підприємств Дружківки, є важливою подією в житті міста, оскільки воно стало головним майданчиком обміну досвідом і органом колективного рішення соціально-економічних і комунальних проблем Дружківки.


Володимир Дахов провів для учасників екскурсію по заводу і ремонтному виробництву мехкріплень, підкресливши у своїй розповіді важливість якісного сервісу для гірників в умовах фінансово-економічної кризи.

Керівник Департаменту управління виробництвом ремзаводу Олександр Нікулін розповів про специфіку роботи і потенціал потужностей нового ремонтного виробництва : "Відновити стару техніку - робота, що не поступається зі складності створенню нової. Кріплення, підняте з лави, потрібно розібрати, провести точну діагностику стану, прибрати всі зношені частини, виготовити і встановити на їхнє місце нові".


Володимир Дахов розповів також про сервісні виробництва Компанії в Горлівці і в Каменську-Шахтинському в Росії і повідомив, що на Дружківському ремзаводі вже не лише відновлюють мехкріплення, але й освоїли ремонт корпусів комбайнів, працюючи у рамках виробничої кооперації із заводом у Горлівці.


Наші сервісні послуги, за його словами, зараз актуальні як ніколи: багато вугільних підприємств вимушені буквально боротися за виживання, знижуючи собівартість продукції, і якісний ремонт замість придбання нової техніки стає для них оптимальним виходом з ситуації і забезпечує роботою в кризу машинобудівників. А учасники засідання відзначили, що тим самим Компанія Corum утілила давню мрію вітчизняних гірників - ремонт своєї зношеної техніки в умовах заводу-виробника.


Далі директори підприємств представили свої антикризові кейси і обговорили можливості свого впливу на соціально-економічну ситуацію в місті.


Возврат к списку