рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Понад 300 тисяч дитячих продуктових наборів видав Штаб Ріната Ахметова

25.08.2015


«Всього за 1 рік роботи на Донбас вирушили вже 87 автоколон із понад 57 тисячами тонн продуктів. Наприклад, тільки дитячого пюре, що входить до складу набору, ми доставили більше 6 млн одиниць. Продукти для дитячих наборів доставляють із дотриманням усіх необхідних температурних і санітарних норм. Всю продукцію закуповують в українських виробників, і вона має високу якість. На цей момент у логістичних центрах Штабу в Донецьку й Маріуполі є постійний запас дитячих наборів, що дозволяє безперебійно забезпечувати ними малюків з обох боків лінії зіткнення», — розповів Григорій Колдунов, директор Штабу Ріната Ахметова.

Гуманітарну допомогу для дітей видають у 61 населеному пункті та 21 районі Донбасу з обох боків лінії зіткнення, де працюють понад 100 стаціонарних пунктів видавання.

На не підконтрольних українській владі територіях Донбасу було видано 255 370 дитячих наборів. Крім цього, у віддалені села непідконтрольної частини Донецької області з травня 2015 року допомогу доставляють мобільні бригади видавання Штабу. Там набори отримали понад 900 малюків.

Сім’ї з дітьми з населених пунктів на лінії зіткнення за рік роботи Штабу отримали приблизно 10,5 тисяч наборів для малюків.

Сім’ям-переселенцям із дітьми до 35 місяців на мирній території Донбасу було видано 37 038 наборів. Тут допомогу отримують діти 6 пільгових категорій.

Дитячі набори від Штабу Ріната Ахметова за складом поділяються на 2 категорії, залежно від віку дитини: від 0 до 12 місяців, і від 12 до 35 місяців. У набори входять дитячі овочеві та фруктові пюре, дитячі каші й суміші, манна крупа, вівсяні пластівці.

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова продовжує забезпечувати продуктовими наборами діток Донбасу, і для цього в серпні планує доставити 39 тисяч дитячих наборів для сімей із дітьми до 35 місяців із Донецької та Луганської областей з обох боків лінії зіткнення.


Возврат к списку