рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Od początku 2015 roku ponad 100 studentów odbyło praktyki na fabryce "Corum Drużkowska Fabryka budowy maszyn"

Od początku 2015 roku ponad 100 studentów odbyło praktyki  na fabryce "Corum Drużkowska Fabryka budowy maszyn"
25.07.2015

"Nasze przedsiębiorstwo od dawna realizuje programy szkolenia młodych specjalistów. Na początku chłopcy przychodzą do nas na wycieczkę, a następnie na praktyki zawodowe. W ciągu roku fabryka przyjmuje na praktyki ponad 200 studentów różnych zawodów. W ten sposób podtrzymujemy potencjał branży budowy maszyn. Nawiasem mówiąc, co roku nasi specjaliści - pracownicy działu technicznego biorą udział, jako członkowie komisji, w obronach dyplomów Drużkowskiego technikum Donbaskiej Narodowej Akademii budowy maszyn. Nadzorujemy również takie kierunki kształcenia, jak "Inżynieria Spawalnictwa", "Technologia obróbki materiałów na automatycznych obrabiarkach i liniach" - opowiada dyrektor "Drużkowska Fabryka budowy maszyn" Włodzimierz Dachow.

 

Informacja o fabryce

"Corum Drużkowska Fabryka budowy maszyn" wchodzi do składu firmy Corum i specjalizuje się w produkcji maszyn górniczych, wśród głównych produktów przedsiębiorstwa są zmechanizowane obudowy dla przedsiębiorstw górniczych węgla i transport podziemny (przenośniki, lokomotywy elektryczne i wagonetki). Na terenie firmy została uruchomiona produkcja, która specjalizuje się w montażu  stacjonarnych i elektrycznych urządzeń dla górnictwa. Fabryka posiada wieloletnie doświadczenie w branży górniczej i jest znana wśród górników z wysokiej jakości i wydajności charakterystyk produkowanych urządzeń. Obecnie firma zatrudnia ponad tysiąc osób.

Corum Group jest jednym z największych producentów i dostawców zintegrowanych rozwiązań w branży górnictwa.

Corum Group dzisiaj to: Departament rozwiązań dla górnictwa podziemnego; Departament projektów infrastrukturalnych; Departament górnictwa otwartego oraz spółki i przedstawicielstwa na Ukrainie, w Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Wietnamie, Polsce i Chinach.

Wśród naszych kluczowych klientów - 14 największych holdingów górniczych, aktywa których składają się z 150 kopalni i kamieniołomów. Urządzenia, produkowane przez Corum pracują w przedsiębiorstwach wydobywczych w 15 krajach.

Wyniki finansowe za I kwartał 2015: Skonsolidowane przychody wyniosły 407.800.000. UAH. (o 7,7% więcej niż w poprzednim kwartale) (EBITDA margin 4,1). Udział eksportu w sprzedaży ogółem - ponad 30%.

 Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.corum.com

Oficjalne przedstawicielstwa w sieciach społecznościowych: Facebooklinkedinyoutube


Возврат к списку