рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

НВК «Гірничі машини» завоювала російське золото

20.06.2011

Нагороду було вручено за представлений на експозиції компанії очисний комбайн для тонких вугільних пластів УКД400. Золотої медалі в номінації «Найкращий експонат» було удостоєно піддирно-навантажувальну машину МПР.

«Вугілля Росії та Майнінг» – одна з трьох найбільших машинобудівних виставок у світі і ключова у вугільному машинобудуванні. Тим ціннішими є нагороди, які отримала наша продукція в Новокузнецьку, і вищою відповідальність перед клієнтами, адже їхня довіра – найкраще визнання для нас», – підкреслив Євген Ромащин, Генеральний директор НВК «Гірничі машини».

Експозиція НВК «Гірничі машини» стала однією з найбільш відвідуваних на виставці «Вугілля Росії та Майнінг». Демонстрація роботи піддирно-навантажувальної машини й очисного комплексу упродовж чотирьох днів привертала увагу фахівців вугільної галузі.

«Незважаючи на те, що наша експозиція була найбільшою на виставці (більше 400 квадратних метрів), на жаль, ми змогли представити тільки частину ключового обладнання. Наочне вивчення обладнання в поєднанні з консультаціями, проведеними конструкторами Інженерно-технічного центру, за відгуками клієнтів, було інформативним і корисним», – повідомив Євген Ромащин.

У межах виставки 9 червня НВК «Гірничі машини» провела науково-практичну конференцію «Інновації у видобувному обладнанні». Заступник Директора з маркетингу та продажів Валерій Крупицький висвітлив основні переваги, які отримують клієнти, співпрацюючи з компанією «Гірничі машини», а конструктори Інженерно-технічного центру представили удосконалену прохідницьку техніку і прогресивний очисний комплекс. Після конференції для її учасників на експозиції НВК «Гірничі машини» було проведено майстер-клас роботи очисного комплексу.

Нагадаємо, що на експозиції НВК «Гірничі машини» представила очисний комплекс для тонких вугільних пластів, піддирно-навантажувальну машину МПР, електрообладнання, підіймальне устаткування і колісний транспорт.


Возврат к списку