рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

НВК «Гірничі машини» залучила фінансування на розвиток експорту та сервісу

04.03.2013

Мультивалютна кредитна лінія в еквіваленті 957 млн російських рублів, надана українським дочірнім банком «Сбербанку Росії» строком на 3 роки, буде використана для географічної експансії та розвитку сервісної інфраструктури.


НВК «Гірничі машини» використовують фінансову підтримку «Сбербанку Росії», що є одним із фінансових партнерів компанії, для подальшого розвитку за двома напрямками:

  • посилення позицій на поточних експортних ринках (сьогодні «Гірничі машини» виконує регулярні контракти на постачання обладнання до 8 країн світу. Серед ключових партнерів – гірничодобувні компанії з Росії, Казахстану, Білорусі та В'єтнаму) і вихід на нові (Польща, Індія, ПАР);
  • розвиток сервісної інфраструктури.

На думку Михайла Потапова, Директора з фінансів НВК «Гірничі машини», «розумна диверсифікація продуктових лінійок, що випускаються, зростання продажів у сегменті послуг із післягарантійного обслуговування, а також на ринку капітальних ремонтів і модернізації обладнання, розширення географії продажів, дозволять зберегти стабільне фінансове становище в будь-яких умовах, залишаючись надійним партнером для найбільших банків країни».

«Для нас дуже цінною є довіра «Сбербанку Росії». Незважаючи на нестабільність економічної ситуації і можливість нової хвилі кризи банк надав нам кредитну лінію для подальшого розвитку та реалізації стратегічних планів», – вважає Марина Гращенкова, Керівник Департаменту корпоративних фінансів НВК «Гірничі машини».

«Ми вже кілька років співпрацюємо з «Гірничими машинами» й неодноразово мали можливість переконатися в тому, що керівництво компанії веде відповідальну політику щодо своїх партнерів. Ми віримо, що у «Гірничих машин» є всі можливості збільшити свою присутність на зовнішніх ринках», – зазначив Андрій Петренко, начальник регіонального управління «Сбербанку Росії» в Донецькій області.


Возврат к списку