рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

НВК «Гірничі машини» розпочинає модернізацію роторної техніки

23.03.2012

«У 2011 році продажі обладнання для відкритого видобутку корисних копалин склали 24% у загальній структурі реалізації. Ми плануємо збільшити цей показник за рахунок проведення модернізації роторних екскаваторів і випуску запчастин на «Донецькгірмаші» і Криворізькому заводі гірничого обладнання», – заявив Сергій Рибалко, Директор дивізіону обладнання для відкритих гірничих робіт НВК «Гірничі машини».

Технічними фахівцями НВК «Гірничі машини» розроблено спеціалізовану програму модернізації кожної моделі екскаватора. Вона стосується механічної та електричної частин, а також автоматизації низки робочих процесів. Запропоновані інженерами рішення дозволяють зменшити час видобутку на тонну продукції і знизити споживання електроенергії. Крім того, завдяки впровадженим змінам значно підвищиться комфортність роботи і продуктивність праці персоналу обслуговування.

«Левова частка роторної техніки, випущеної на заводі «Донецькгірмаш» наприкінці 90-х, і донині успішно працює на кар'єрах і вугільних розрізах України та Росії. Але життя не стоїть на місці. Розвиток технологій і високі запити з боку видобувних компаній диктують необхідність постійного удосконалення обладнання. Після модернізації всі типорозміри роторних екскаваторів будуть мати нові споживчі можливості, що, я впевнений, буде оцінено нашими клієнтами», – зазначив Сергій Рибалко, Директор дивізіону обладнання для відкритих гірничих робіт НВК «Гірничі машини».


Возврат к списку