рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

НВК «Гірничі машини» представить найкраще обладнання на виставці «Вугілля Росії та Майнінг»

30.05.2012
Механізоване кріплення 2ДТР розроблено фахівцями НВК «Гірничі машини» спеціально для шахт зі складними гірничо-геологічними умовами. Кріплення призначене для механізації процесів підтримки покрівлі у привибійному просторі лави, керування покрівлею повним обваленням, а також для пересування конвеєра на вибій при відпрацюванні пологих пластів потужністю 1,8-3,5 м у шахтах, небезпечних щодо газу і пилу, до надкатегорійних включно. Головними перевагами 2ДТР є висока носійна здатність секцій (понад 850кН/м2); подвійний прохід між конвеєром і секціями кріплення у вихідному положенні; жорстка основа типу «катамаран» із активним механізмом підіймання, гідропатрон якого розвантажений від бічних зусиль, що полегшує переміщення кріплення на м'якому ґрунті. Крім того, наявність підтискного вибійного щита забезпечує безпеку роботи в умовах пластів потужністю понад 2,5 м.

Очисний комбайн нового покоління КДК500 призначений для відпрацювання пластів потужністю 1,35-3,55 м. КДК500 оснащений безланцюговою системою подавання на базі частотно-регульованого електропривода, що забезпечує швидкість переміщення до 20 м/хв. Дистанційне керування забезпечує акустичний контроль роботи комбайна поза зоною його видимості, а також безперервно перевіряє концентрацію метану і місце розташування в лаві. Аналіз роботи очисних вибоїв із використанням КДК500 показує стійкий приріст стабільного середньодобового видобутку, до 6697 т/добу, і підвищену більш ніж удвічі продуктивність праці. Наразі комбайн КДК500 з підвищеною до 700 кВт енергооснащеністю привода виконавчих органів успішно експлуатується в ТОВ «Шахтоуправління «Садкінське».

Прохідницька техніка буде представлена модернізованим комбайном ККД. Основними особливостями конструкції модернізованого комбайна сьогодні є: застосування абсолютно нової конструкції поворотної секції конвеєра, яка виключає застосування гнучких листів; наявність системи примусового змащування підшипників швидкохідних валів у редукторі виконавчого органа; наявність установки для охолодження робочої рідини. На цей момент у шахтах України та країн СНД успішно експлуатуються більше 40 машин.

Возврат к списку