рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Надійні електровози «Гірничих машин»

13.02.2013

Для партнерів «Гірничих машин» із Казахстану виготовлено як звичайні електровози АМ8Д, так і «спарки» – потяг із двох однакових електровозів, об'єднаний однією системою керування і живлення. Це дозволяє значно збільшити тягові характеристики і підвищити ефективність експлуатації електровоза. Крім того, ці моделі акумуляторних електровозів виробляються у вибухонебезпечному виконанні.

Для зручності експлуатації і забезпечення безпеки шахтарів на постачених електровозах встановлено поліпшену систему сигналізації та освітлення. Крім того, електровози, постачені ТНК «Казхром» (входить до Групи ENRC), оснащені додатковим зарядним пристроєм.

Експлуатуватися техніка, вироблена «Гірничими машинами», буде на ГЗК «Казхром» в Актюбінської області, а також у шахті «АрселорМіттал Теміртау» в Карагандинській області.

Минулого року «Гірничі машини» виконали низку замовлень для «АрселорМіттал Теміртау». Серед найбільших – постачання прохідницького комбайна КПД для проходження газодренажного штреку і вентиляторної установки головного провітрювання.

Ігор Фоменко, Директор з маркетингу та продажів «Гірничих машин», впевнений, що Компанія пропонує казахським партнерам надійні зразки обладнання для гірничого видобутку, що пройшли перевірку в складних геологічних умовах шахт України, Росії та низки інших країн. «Крім того, ми готові забезпечити всю продавану техніку якісним гарантійним і післягарантійним обслуговуванням», – зазначив він. Для цього в Казахстані створено повноцінне торгове представництво НВК «Гірничі машини».

Шахтні акумуляторні електровози у вибухозахисному виконанні серії АМ8Д і 2АМ8Д виробляються з 60-х років минулого століття і є одним із наймасовіших типів підземного транспорту в гірничодобувній галузі. Упродовж цього часу, до їхньої конструкції неодноразово вносилися поліпшення. Останню модернізацію було проведено в 2010 році. Сьогодні в українських вугільних шахтах експлуатується приблизно 1200 одиниць такої техніки.


Возврат к списку