рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

На гірничошахтне обладнання виробництва групи «Гірничі машини» збільшено гарантійний термін

28.01.2011

Новий гарантійний ресурс поширюється як на вже експлуатовану техніку, так і на нові зразки. Щодо низки позицій його істотно збільшено. Зокрема, гарантійний ресурс очисних комбайнів КДК500 і КДК700 збільшено на 100% і 266% відповідно, прохідницького комбайна ККД – на 25%, скребкового конвеєра КСД27 – на 41%, трансформаторних підстанцій – на 50%.

«Наша компанія докладає максимальних зусиль, щоб її продукція відповідала і навіть перевершувала очікування найбільш вимогливих клієнтів. Збільшення гарантійного ресурсу обладнання допоможе їм економити обігові кошти та підвищити рентабельність бізнесу», – заявив Максим Некрасов, Директор з маркетингу та продажів НВК «Гірничі машини».

Збільшення гарантійного ресурсу стало можливим завдяки низці заходів, реалізованих групою «Гірничі машини». Серед них: модернізація вузлів, агрегатів і загалом виробів конструкторами інженерно-технічного центру «Гірничі машини»; 100% вхідний контроль матеріалів і комплектовання; збільшення носійної здатності виробів за рахунок конструктивних змін і використання високоміцних матеріалів; застосування підшипників із підвищеним ресурсом і надійністю і сучасних ущільнювальних елементів в силовій гідравліці та редукторних групах; сертифікація продукції компанією «Гірничі машини – Система якості».

Підвищення гарантійного ресурсу, насамперед, спрямоване на забезпечення безаварійності роботи обладнання, збільшення його продуктивності за рахунок зменшення втрат часу на ремонти та відновлення.


Возврат к списку