рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Модернізація на заводі НВК «Гірничі машини» збільшила продуктивність на 10%

25.03.2013

На заводі було виготовлено комплект вузлів і комплектовання для роторної частини екскаватора, до якої входять привод ротора, колесо ротора, 9 ковшів і проміжних поясів.

Всі частини роторної установки були спроектовані і вироблені з урахуванням великих навантажень на деталі роторного екскаватора під час його експлуатації. Це було необхідно у зв'язку з тим, що проект модернізації передбачав встановлення потужнішого двигуна.

Підсумком модернізації стали не тільки кращі показники щодо продуктивності, але і зручність його експлуатації: було поліпшено контроль за роботою всіх систем машини. Це підвищило керованість процесу видобутку.

У результаті, роторний екскаватор, який відпрацював на цьому кар'єрі більше 35 років, отримав нове життя. Перший місяць експлуатації підтвердив ефективність виконаної роботи – продуктивність збільшилася на 10%.

Вже влітку розпочнуться роботи з модернізації другого такого екскаватора. Проводитимуться роботи із заміни редуктора, привода і колеса ротора, ковшів і проміжних поясів, а також низки інших вузлів. Всі вони вже виготовлені на «Донецькгірмаш» і відвантажені гірникам.


Возврат к списку