рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

«Корум Криворізький завод гірничого обладнання» підбив підсумки конкурсу професійної майстерності

«Корум Криворізький завод гірничого обладнання» підбив підсумки конкурсу професійної майстерності
02.10.2015
«Щороку конкурс професійної майстерності підтверджує, що наші заводчани - справжні майстри своєї справи. Показово, що серед фіналістів є як досвідчені працівники з 10-річним досвідом, так і молоді кадри. Це свідчить про те, що молодь проявляє активність та швидко опановує нові навички. А працівники з досвідом не втрачають ентузіазму удосконалюватися, досягати й перемагати. Ми, насамперед, усіма силами намагаємося їх в цьому підтримувати», - прокоментував захід директор Дивізіону відкритої розробки - Корум Криворізький завод гірничого обладнання Олександр Селіверстов.

Конкурси професійної майстерності щорічно проводяться на усіх підприємствах компанії Corum. Вони покликані сприяти підвищенню продуктивності праці та якості продукції, що випускається, а також допомагають заохотити робітників за досягнення ними високих трудових показників та постійне вдосконалення професійних знань і вмінь. Конкурс складається з двох частин - теоретичної та практичної. Номіновані начальниками виробничих цехів працівники 5-го та 6-го розрядів проходять письмове тестування на професійні знання, а також володіння нормами охорони праці та промислової безпеки. Після чого виконують спеціально підготовлені відбірковою комісією практичні завдання. Учасників конкурсу оцінюють за такими параметрами як швидкість і якість виконання роботи, знання теоретичної частини, дотримання норм охорони праці, організація робочого місця, зовнішній вигляд. За результатами усіх відбіркових заходів бали, отримані учасниками, підсумовуються в підсумковий конкурсний результат.

***
Довідка про підприємство
У Кривому Розі Corum представлений підприємством «Корум Криворізький завод гірничого обладнання». У 2014 році завод почав виробництво першого повноцінного обладнання для роботи підприємств гірничої промисловості: живильники пластинчасті, котючі конвеєри, насоси, класифікатори спіральні. До цього він спеціалізувався на виробництві запасних частин для гірничого обладнання. У Кривому Розі також сконцентровано ремонтне виробництво компанії.

Довідка про компанію
Corum Group - один з найбільших  виробників обладнання і постачальників комплексних рішень в області гірничого видобутку. Corum Group сьогодні це: Дивізіон підземної розробки; Дивізіон інфраструктурних проектів; Дивізіон відкритої розробки, а також торгові компанії та представництва в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, В'єтнамі, Польщі та Китаї.
Ключові клієнти компанії - 14 найкрупніших добувних холдингів, активи яких налічують 150 шахт та кар'єрів. Техніка Corum працює на гірничодобувних підприємствах  в 15 країнах світу. У першому півріччі 2015 р. консолідована виручка компанії збільшилася на 12,6%, ріст цього показника в першому кварталі склав 7,7%. Фінансові показники Corum Group (1-е півріччя 2015 VS 2-е півріччя 2014) : консолідована виручка - 832,7 млн. грн. ( + 12,6%);  обсяг укладених контрактів більше 938 млн. грн. (+6,9%); частка експорту - 32,5% (+11,1%);  частка сервісу - 66,5% (на рівні попереднього показника).
Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.corum.com
Офіційні представництва в соціальних мережах: Facebook, linkedin, youtube.


Возврат к списку