рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Комплексні рішення НВК «Гірничі машини» завоювали золото на 20-ій виставці «Вугілля Росії та Майнінг 2013»

19.06.2013

Очисний комплекс дозволяє оптимальним чином пов'язати все використовуване обладнання та забезпечити максимальну продуктивність – до 5 тис. тонн вугілля на добу. Як зазначив Євген Ромащин, «багато шахт, у тому числі і в Кузбасі, вже зіткнулися із завданням відпрацьовувати у межах своїх шахтних полів не тільки потужні, але й тонкі пласти. Представлений нами комплекс допоможе вугільникам використовувати всі наявні запаси. Я впевнений, що нове обладнання користуватиметься попитом з боку вуглевидобувачів. Крім того, серйозною конкурентною перевагою нових розробок компанії є використання сучасних засобів автоматизації, що дозволяють підвищити безпеку роботи шахтарів».

«Серце» очисного комплексу – комбайн УКД-400, який вже працює на низці шахт України і Росії – став ще надійнішим за рахунок застосування нових приводів ріжучої частини, поліпшення редукторів механізму подавання, а також посилення і спрощення опорного механізму портальної частини комбайна. Крім того, до складу комплексу входять секції механізованого кріплення 09ДТ і скребковий конвеєр СП 325.

Техніку «Гірничих машин» високо оцінила Експертна рада. Так, очисний комбайн УКД-400 отримав срібну, а прохідницький комбайн КПУ – золоту медаль виставки.

Так само, НВК «Гірничі машини» продемонструвала напрацювання в галузі автоматизації гірничих робіт, представивши системи дистанційного керування технікою (прохідницькі комбайни ККД і КПУ), а також контролю за станом параметрів обладнання під час роботи зі штреку (очисний комбайн УДК-400). Як зазначив Ігор Фоменко, директор з маркетингу та продажів НВК «Гірничі машини», «незважаючи на складну ситуацію на ринку загалом, пов'язану з падінням цін на вугілля, компанія впевнена у своїх перспективах на російському ринку, і виставка в Новокузнецьку – це прекрасний спосіб ще раз продемонструвати клієнтам наші можливості. За 2012 рік продажі нашої російської торгової компанії «Гірничі машини – РУС» збільшилися більш ніж на третину. Ми розраховуємо на аналогічні темпи зростання і в 2013 р. Крім того, ми прагнемо активно розвивати сервісний складник нашого бізнесу, пропонуючи клієнтам техобслуговування і ремонти вже експлуатованого устаткування, як у період терміну гарантії на постачене обладнання, так і після його закінчення».

Експозиція НВК «Гірничі машини» зайняла на виставці 500 кв. м, де представила більше 20 зразків сучасного обладнання для гірничодобувної галузі. Всі представлені на виставці зразки обладнання були законтрактовані для роботи на вугільних шахтах і розрізах Росії.


Возврат к списку