рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Компанія «Гірничі машини» оголошує результати фінансової діяльності за I півріччя

10.09.2012

«Позитивна динаміка фінансових показників Компанії пов'язана, насамперед, зі збільшенням обсягу реалізації продукції, в тому числі на експорт, та оптимізацією постійних витрат», – зазначив Михайло Потапов, Директор з фінансів НВК «Гірничі машини».

Порівняно з першим півріччям 2011року реалізація на внутрішньому ринку зросла на 37% – до 1,299 мільярда гривень. Компанії також вдалося збільшити продажі нового обладнання на 85% і майже в 4 рази – реалізацію капітальних ремонтів очисних комбайнів і секцій механізованого кріплення. За минуле півріччя експорт зріс більш ніж на 89%. Основними зарубіжними ринками збуту стали Росія, в якій працює компанія «Гірничі машини РУС», і Казахстан, де на умовах офіційного дилерства «Гірничі машини» представляють ТОО «Гірничі машини».

У межах інвестиційної програми в першому півріччі було профінансовано створення ремонтних виробництв очисної та прохідницької техніки, а також секцій механізованого кріплення.

Ключові події за 1-е півріччя 2012 р.

Лютий 2012 р. Завершено формування філіальної мережі торгової компанії «Гірничі машини РУС».

Березень 2012 р. Впроваджено дивізіональну структуру Компанії. Створено Дивізіон очисного та прохідницького обладнання, Дивізіон інфраструктурного обладнання і Дивізіон обладнання для відкритих гірничих робіт.

Травень 2012 р. Підписано контракт із компанією Vinacomin на будівництво 2-х шахтних стовбурів.

Травень 2012 р. НВК «Гірничі машини» повністю укомплектувала обладнанням лаву для шахти «1/3 Новогродівська» ДП «Селидоввугілля». Комплекс постаченого обладнання включає в себе 220 капітально відремонтованих секцій механізованого кріплення 2КДД, очисний комбайн КДК500, насосну станцію СНР, лебідку ЛВ-45, а також електропускову апаратуру. Середньомісячне навантаження на лаву складає 2500-2600 тонн на добу.

Червень 2012 р. НВК «Гірничі машини» отримала Гран-прі міжнародної виставки «Вугілля Росії та Майнінг» за прохідницький комбайн КПД.


Возврат к списку