рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Гірниче машинобудування увійшло до числа пріоритетних галузей української економіки

30.01.2013

Ільдар Салєєв зазначив, що виробництво гірничодобувного обладнання в Україні характеризується значним потенціалом зростання. Для цього є всі передумови: виробнича інфраструктура, історичні зв'язки з країнами-споживачами, науково-технічний потенціал. Однак конкуруючи з глобальними гравцями, як на українському ринку, так і в інших країнах, НВК «Гірничі машини» стикається з ситуацією, коли іноземні компанії-суперники користуються державною підтримкою, а також можливістю використовувати експортно-імпортне фінансування.

Окремо Ільдар Салєєв зупинився на необхідності розробки ефективних механізмів взаємодії з Євразійською економічною комісією. Серед ключових напрямків співпраці з країнами Митного союзу він вказав на участь у процесі розробки та впровадження нових технічних стандартів і регламентів. До кінця 2013 року буде розроблено та прийнято приблизно 30 нових регламентів, і українські експортери повинні бути готові до цього. «Необхідно своєчасно реагувати на зміни, що відбуваються в цій сфері, щоб зберегти свої позиції на ринках країн Митного союзу», – зазначив Ільдар Салєєв.

Від імені НВК «Гірничі машини» Ільдар Салєєв висловив готовність підключитися до подальшої роботи щодо конкретизації та практичної реалізації прийнятих державою програм у межах державно-приватного партнерства.


Возврат к списку