рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

«Гірничі машини» підживлять струмом УГМК Алішера Усманова

25.02.2013

Нове обладнання, випущене на «Донецькому енергозаводі» (входить до «Гірничих машин»), буде експлуатуватися на одному з ГЗК, що належить УГМК. Трансформаторні підстанції типу КТПВ володіють номінальною потужністю 250 кВ.А. і 400 кВ.А. і виконані у вибухозахищеному виконанні. Всього за 2012 рік «Гірничі машини» постачили для різних гірничодобувних підрозділів УГМК більше 20-ти трансформаторних підстанцій різної потужності.

«Ми пишаємося тим, що «Уральська гірничо-металургійна компанія» є одним із наших клієнтів», – зазначив Ігор Фоменко, Директор з маркетингу та продажів «Гірничих машин». – Наше обладнання традиційно цінують за якість і надійність в експлуатації. Сьогодні ми докладаємо особливі зусилля для того, щоб гарантувати ефективне гарантійне та післягарантійне обслуговування експлуатованої техніки, а також запропонувати низку додаткових сервісів». Зокрема, вже діє склад запчастин у Новокузнецьку (Кемеровська область). Крім того, створено бригаду сервісменів, які працюють в Уральсько-Сибірських регіонах Росії.

На Півдні Росії з минулого року ремонт гірничодобувної техніки здійснюється на Каменському машзаводі (входить до «Гірничих машин»).

Серед інших великих клієнтів Компанії в Росії: ГМК «Норильський нікель», ЕВРАЗ, CУЕК і низка інших компаній.


Возврат к списку