рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

«Гірничі машини – Дружківський машзавод» відсвяткував 120-річний ювілей

02.10.2013

Сьогодні «Гірничі машини – Дружківський машзавод» – один із лідерів за обсягами виробництва в Донецькій області. Замовниками продукції підприємства виступають такі національні компанії, як «ДТЕК», «Метінвест», «Донецьксталь», російські «Донуголь», «Южкузбасуголь» і білоруська «Беларуськалий».

Дотримуючись стратегічного курсу компанії, «Гірничі машини – Дружківський машзавод» забезпечує робочими місцями більше двох тис. городян, гарантує конкурентоспроможну заробітну плату і гідний соціальний пакет, дбає про поліпшення умов праці співробітників. На заводі діють освітні програми підготовки майбутньої зміни. Десятки юнаків і дівчат перший свій досвід роботи отримують на практиці в цехах машзаводу.

«Гірничі машини – Дружківський машзавод» завжди займає активну позицію, спрямовану на поліпшення рівня життя мешканців міста. Підприємство реалізує різні соціальні та благодійні проекти, надає допомогу ветеранам і вихованцям дитячих будинків, учнівській молоді, пропагує й активно підтримує здоровий спосіб життя і спорт.

Урочистий захід, присвячений ювілею машзаводу, відбувся в міському палаці культури «Етюд». Привітати співробітників підприємства в цей день приїхали перші керівники компанії, гості з Донецької обласної державної адміністрації та Дружківського міського виконавчого комітету. В урочистій атмосфері працівники підприємства отримали державні нагороди, урядові, обласні, міські грамоти та подяки. За сумлінне виконання посадових обов'язків та особистий внесок у розвиток компанії деякі співробітники підприємства удостоїлися корпоративної нагороди в номінації «Найкращий співробітник».

Завершили захід святковий фуршет із розіграшем цінних призів та концерт заслуженого артиста України Віталія Козловського.


Возврат к списку