рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

«Діалог між гірниками і машинобудівниками» вийшов конструктивним і продуктивним

27.10.2011

На конференції обговорювалися питання ефективності експлуатації сучасного гірничошахтного обладнання і можливості максимально ефективного вуглевидобутку з урахуванням гірничо-геологічних умов. Крім того, Компанія «Гірничі машини» презентувала нову структуру – «Сервісну компанію «Гірничі машини».

Директор «Сервісної компанії» Олександр Щербаков підкреслив, що завдяки системній роботі з клієнтами, Компанія забезпечить партнерам якісне постійне гарантійне обслуговування, яке дозволить підвищити коефіцієнт технічної та механічної готовності і значно заощадити ресурси партнерів на підтримку устаткування в робочому стані.

Представники вуглевидобувних підприємств вказали на продуктивну роботу конференції. За словами начальника відділу технічного огляду і ремонту ГШО ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Сергія Грехова, подібні заходи компанії «Гірничі машини» приводять до рішень, завдяки яким поліпшується якість обладнання і полегшується шахтарська праця. «Конференцію дійсно можна назвати діалогом між гірниками і машинобудівниками. Нам приємно було побачити, що всі питання, поставлені на минулій конференції, Компанія не залишила без уваги і надала повний звіт щодо рішень. Всі наші зауваження було враховано, і тепер, розуміючи формат проведення, ми будемо ще серйозніше готуватися до наступної зустрічі», – підкреслив Сергій Грехов.

Підбиваючи підсумки конференції, Начальник відділу Департаменту вугільної промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Валерій Шепелевич зазначив, що подібний формат зустрічей дозволить чіткіше визначити напрями роботи машинобудівників, оскільки зауваження та побажання шахтарів будуть враховані на всіх етапах створення ГШО: від розробки і модернізації до системного контролю експлуатації і позитивно вплине на розвиток вугільної галузі загалом.


Возврат к списку