рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

Corum підтримує дитячу творчість і націленість на результат

Corum підтримує дитячу творчість і націленість на результат
30.03.2014

Допомога містам в організації культурних заходів, спортивних та інтелектуальних змагань в Corum вважають важливим напрямом соціальної діяльності. Таким чином, компанія вирішує дві задачі - позитивно впливає на культурне середовище в регіонах, де живуть і працюють її співробітники, а також підтримує обдарованих дітей і молодь, розширюючи їхні можливості в реалізації своїх талантів. Усе це сприяє формуванню у молодих людей активної життєвої позиції та світогляду досягнень, що розуміється як самовдосконалення, велика робота над собою і своїми проектами. Адже від того, якими виростуть ці хлопці, багато в чому залежить майбутнє Донбасу і нашої країни.

Виступаючи із словами поздоровлень, керівник Департаменту управління персоналом "Корум Дружківський машинобудівний завод" Сергій Лісовий відзначив: "Як соціально відповідальна компанія, ми намагаємося всебічно розвивати культуру міст своєї присутності. І тим більше, нам особливо приємно підтримувати молоді дарування, які результатами своїх виступів доводять, що вони найкращі, і з кожним новим роком стають дедалі більш професійними".

У фестивалі "Джерело" взяло участь близько 30 естрадних колективів, це понад 300 дітей різних вікових категорій. Компанія Corum відзначила керівників усіх дитячих колективів, а також вручила дипломи й подарунки десятці володарів Першої премії, якими стали творчі колективи з різних міст Донецької області. Найголовніший приз - Гран-прі - дістався зразковому ансамблю сучасного танцю "Карамель" (м. Дружківка), виступ якого журі оцінило як найяскравіше і таке, що найбільше запам'яталося.


Возврат к списку