рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

"Corum Krzyworoїski zakіad urz№dzeс gуrniczych" podsumowaі wyniki konkursu umiejкtności zawodowych

"Corum Krzyworoїski zakіad urz№dzeс gуrniczych" podsumowaі wyniki konkursu umiejкtności zawodowych
02.10.2015
"Każdego roku konkurs umiejętności zawodowych dowodzi, że nasi pracownicy fabryki - prawdziwymi mistrzami w swoim rzemiośle. Znamienne jest, że wśród finalistów znaleźli się zarówno doświadczeni pracownicy z 10-letnim doświadczeniem jak i młode kadry. Sugeruje to o tym, że młodzież jest aktywna i dynamicznie rozwija nowe umiejętności. Natomiast pracownicy z doświadczeniem nie tracą zapał do poprawy, osiągnięcia wyników i wygrywania. My z kolei, ze wszystkich sił staramy się podtrzymywać ich", – skomentował dyrektor imprezy dyrektor Departamentu górnictwa otwartego - Corum Krzyworożski zakład urządzeń górniczych Aleksandr Seliwerstow.

Zawody z umiejętności zawodowych odbywają się corocznie we wszystkich przedsiębiorstwach firmy Corum. Celem tych imprez jest poprawa wydajności pracy i jakości produktów, a także pozwalają wynagrodzić pracowników za osiągnięte wysokie wskaźniki pracy i ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności zawodowych. Konkurs składa się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. Wybrane przez kierowników działów produkcyjnych pracownicy 5-go i 6-go stopnia zdają pisemne testy sprawdzające wiedzę specjalistyczną oraz znajomość standardów bezpieczeństwa życia i pracy. Po czym wykonują dobrane przez komisję konkursową zadania praktyczne. Uczestnicy konkursu są oceniane według takich wskaźników, jak szybkość i jakość wykonania zadań, znajomość zagadnień teoretycznych, dotrzymanie standardów bezpieczeństwa pracy, organizacja miejsca pracy, wygląd zewnętrzny. Otrzymane w każdej części punkty są sumowane w końcowy wynik uczestnika.

***
Informacja o przedsiębiorstwie
W Krzywym Rogu firmę Corum przedstawia "Corum Krzyworożski zakład urządzeń górniczych". W 2014 roku zakład rozpoczął produkcję pierwszego kompletnego sprzętu wysokiej jakości dla górnictwa: podajniki płytowe, przenośniki mobilne, pompy, spiralne klasyfikatory. Wcześniej, specjalizował się w produkcji części zamiennych do urządzeń górniczych. W Krzywym Rogu znajduje się również zakład remontowy firmy.
Informacja o firmie
Corum Group jest jednym z największych producentów i dostawców zintegrowanych rozwiązań w branży górnictwa. Corum Group dzisiaj to: Departament rozwiązań dla górnictwa podziemnego; Departament projektów infrastrukturalnych; Departament górnictwa otwartego oraz spółki i przedstawicielstwa na Ukrainie, w Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Wietnamie, Polsce i Chinach.
Wśród naszych kluczowych klientów - 14 największych holdingów górniczych, aktywa których składają się z 150 kopalni i kamieniołomów. Urządzenia, produkowane przez Corum pracują w przedsiębiorstwach wydobywczych w 15 krajach. W pierwszym półroczu 2015 r. skonsolidowane przychody firmy wzrosły o 12,6%, przy czym w pierwszym kwartale wzrost tego wskaźnika wyniósł 7,7%. Wskaźniki finansowe Corum Group (1. półrocze 2015 VS 2 półrocze 2014): skonsolidowane przychody - 832,7 mln UAH ( + 12,6%); wartość zawartych kontraktów ponad 938 mln UAH (+6,9%); udział eksportu - 32,5% (+11,1%); udział serwisów - 66,5% (na poziomie poprzedniego wyniku).
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.corum.com
Oficjalne przedstawicielstwa w sieciach społecznościowych: Facebook, linkedin, youtube.

Возврат к списку