рус  eng  укр  pol 
 
 

Новости

 

4800 секцій механізованого кріплення щорічно зможуть відновлювати "Гірничі машини" для своїх клієнтів

25.12.2012

НВК «Гірничі машини» інвестує в проект понад 25 мільйонів гривень. Сучасне обладнання дозволяє використовувати новітні технології для відновлення деталей. Виробнича потужність – 3 стандартні лава-комплекти щомісяця.


Нове ремонтне виробництво дозволяє удвічі скоротити термін капітального ремонту стандартного лава-комплекту (приблизно 130 секцій механізованого кріплення) із 2 до 1 місяця. Це дозволить гірникам збільшити обсяги виробництва та прискорити введення в експлуатацію нових лав.

«Розвиток ремонтних виробництв – це один зі складників нашої стратегії в сервісі. Цьогоріч ми відкрили вже три спеціалізовані майданчики в Україні та Росії, інвестувавши в них більше 50 мільйонів гривень. Разом зі введенням ремвиробництв ми розвиваємо постачання оригінальних запасних частин і пропонуємо клієнтам позагарантійний сервіс обладнання», – заявив Ігор Фоменко, Директор з маркетингу та продажів НВК «Гірничі машини».

У цеху на площі 11500 м² розміщено 100 одиниць технологічного обладнання. Серед них високотехнологічні наплавкові системи компанії Fronius (Австрія) – світового лідера у виробництві зварювального обладнання, дробометальні машини для очищення великогабаритних деталей і стійко-домкратної групи секцій кріплення, фарбувальна камера прохідної дії, вантажопідіймальні механізми.

Презентацію ремонтного виробництва відвідали представники найбільших вуглевидобувних об'єднань України. Під час екскурсії цехом гості ознайомилися з технологічними можливостями і конкурентними перевагами нового сервісу.

Нагадаємо, цьогоріч НВК «Гірничі машини» відкрила ремонтні виробництва в м. Горлівка, де проводиться ремонт очисних і прохідницьких комбайнів, і в м. Каменськ-Шахтинський (Ростовська область, Росія), у якому виконується ремонт секцій механізованого кріплення та іншого гірничошахтного обладнання для російських клієнтів Компанії. За минулі півроку на ремонтному майданчику в м. Горлівка вже відремонтовано 7 очисних комбайнів, ще 14 одиниць техніки сьогодні знаходяться в роботі.


Возврат к списку