рус  eng  укр  pol 
 
 

Правление

Яків Сідляренко

Яків Сідляренко

Генеральний директор Corum Group

Яків Сідляренко призначений генеральним директором Corum Group 22 квітня 2015. Має значний досвід фінансового менеджменту і добре знайомий зі специфікою машинобудівної галузі. З 2010 року відповідав за розвиток машинобудівного бізнесу Групи СКМ, входив до складу наглядової ради Сorum Group.


Є експертом з управління інвестиціями, за його безпосередньої участі наглядовою радою Сorum Group були прийняті стратегічні рішення щодо розвитку, що дозволило компанії закріпити лідерство в Україні, збільшити частку на ринку СНД і вийти на ринки Європи та Азії.


До приходу на посаду інвестиційного менеджера в СКМ, займав позицію віце-президента департаменту злиттів і поглинань банку Конкорд Капітал, де здійснив кілька великих угод з купівлі контрольних пакетів акцій в українських і білоруських компаніях, супроводжував реструктуризацію бізнесів і проекти із залучення фінансування.


З 2002 по 2007 рік займався аудитом і супроводом угод у найбільшій міжнародній компанії великої четвірки - Прайсвотерхаускуперс.


У 2001 році закінчив Київський Національний Економічний Університет за спеціальністю Банківський менеджмент. Починав професійну кар'єру кредитним експертом банку «Аваль», пізніше працював заступником начальника відділу управління ринковими ризиками в Ощадбанку.


Возврат к списку