рус  eng  укр  pol 
 
 

Правление

Світлана Сурова

Світлана Сурова

Директор з логістики та закупівлі
Почала працювати в Corum в січні 2012 року. З моменту приходу в компанію, очолювала Департамент будівництва Corum Source, застосовуючи ефективні методики управління. У квітні 2014 була призначена Заступником Директора, а в березні 2015 - Директором Corum Source.

За її безпосередньої участі в якості експерта з капітального будівництва реалізовано низку стратегічних проектів Corum, в тому числі супровід пілотного проекту із заміни підйомної машини Шахти ім. Героїв Космосу та аутсорсинг транспортного забезпечення «Корум Криворізький завод гірничого обладнання».

Проект «Переміщення і формування альтернативних робочих місць у Києві, Харкові та Кривому Розі», реалізований під керівництвом Світлани, дозволив компанії не втратити найбільшу цінність - трудовий капітал. Завдяки ефективній роботі команди Corum Source, вдалося створити понад 800 робочих місць, а центральний офіс у Києві на 3500 квадратних метрів був підготовлений за рекордних 1,5 місяці.

Зі вступом на посаду Директора Corum Source Світлана продовжує підвищувати ефективність непрофільних функцій: бухгалтерського обліку, кадрового адміністрування, оптимізації логістичних процесів, надання якісного IT-сервісу, лабораторних випробувань, застосовуючи найкращі методи управління процесами інсорсінгу та аутсорсингу.

Має значний досвід в реалізації інфраструктурних проектів. До приходу в Corum Світлана Сурова працювала керівником Донецької філії інжинірингової компанії ТОВ "ТЕХЕКС" і реалізувала ряд успішних проектів в ТОВ "АЛЬТКОМ ГРУП".

Світлана отримала дві вищі освіти: менеджера організацій, закінчивши Донецький Державний Університет Економіки і Торгівлі ім. Туган-Барановського, та інженера-будівельника в Донбаській національній академії будівництва і архітектури.

Возврат к списку